Šalvia organický esenciálny olej

Neohodnotené

Odporúčaná pri ženských problémoch s otehotnením, menštruačných ťažkostiach a kŕčoch. Pomáha zlepšiť koncentráciu, uľaviť pri nadmernom potení, kŕčoch, či svalovej únave. Urýchľuje priebeh pôrodu.

€22
Dostupnosť: Skladom (2 ks)
Kód: 3827
Šalvia organický esenciálny olej
Neohodnotené
Darček nad 49 €
Darček zdarma nad 49 €
Liečivá sila prírody
Liečivá sila prírody
Bio prírodná kozmetika
Bio prírodná kozmetika

Podrobný popis

Popis

Vďaka svojej elegantnej vôni bola v minulosti šalvia pridávaná do luxusných dámskych parfumov. Šalviový esenciálny olej má očarujúcu sladkú vôňu, ktorá dokáže ukľudniť po ťažkom dni v práci. Šalviový olej sa používa pri ženských problémoch s otehotnením pretože vyrovnáva hladinu hormónov a pomáha pri menštruačných ťažkostiach a kŕčoch. Medzi jeho ďalšie vlastnosti patrí zlepšenie koncentrácie, úľava pri nadmernom potení, kŕčoch a svalovej únave. Tento olej pôsobí proti baktériam spôsobujúcim infekcie kože. Používa sa aj na zlepšenie pamäte a zvýšenie pozornosti. Pár kvapiek šalviového esenciálneho oleja pridá kúpeľu úplne nový relaxačný rozmer. Nepoužívať v prvých mesiacoch tehotenstva. Naopak inhalujte pred pôrodom pre vyvolanie,uľahčenie a úrýchlenia celého priebehu pôrodu.

Tento esenciálny olej pochádza od lokálneho producenta z Francúzska s biocertifikátom a klasifikáciou Food Grade kvality.

Zloženie: 100% šalviový organický esenciálny olej

Objem: 10 ml

Používanie: Aromaterapia, Externe, Interne

Časť rastliny: Listy

Spôsob extrakcie: Destilácia

Pôvod: Francúzsko

Tipy na použitie

Inhalácia: Pre zlepšenie nálady difúzujte 5 kvapiek šalvie a 5 kvapiek citrónu.

Pri relaxácii difúzujte 5 kvapiek šalvie, 5 kvapiek ylang ylang a 5 kvapiek mandarínky.

Vonkajšie použitie: Pri bolestivej menštruácii jemne vmasírujte 4 kvapky šalvie na podbruško.

Pre zdravé vlasy a pokožku hlavy pridajte niekoľko kvapiek šalvie do šampónu.

Pred pôrodom inhalujte z dlaní 2-4 kvapky šalviového esenciálneho oleja na vyvolanie pôrodu. Pozor, inak nepoužívať počas tehotenstva, mohlo by dôjsť k predčasnému pôrodu!

Bezpečnostné upozornenie

Jedná sa o vysoko koncentrovaný výrobok, pred použitím konzultujte s aromaterapeutom. Chráňte pred priamym slnečným žiarením. Chráňte pred dosahom detí. Nevystavujte výrobok mrazu ani extrémne vysokým teplotám. Nenanášajte v nezriedenom stave priamo na pokožku. Neužívajte v tehotenstve.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: