Serafin Vlasy S - proti vypadávaniu vlasov 100 ml

Neohodnotené

proti nadmernému vypadávaniu vlasov 

€14,90
Dostupnosť: Momentálne nedostupné
Kód: S_479
Serafin Vlasy S - proti vypadávaniu vlasov 100 ml
Neohodnotené
Darček nad 49 €
Darček zdarma nad 49 €
Liečivá sila prírody
Liečivá sila prírody
Bio prírodná kozmetika
Bio prírodná kozmetika

Podrobný popis

Podporujú rast vlasov aj pri vypadávaní a tlmia mastenie vlasov. Výborné pôsobia na kvalitu vlasov, spevňujú ich.

Podporujú zarastanie vypadaných miest extrakt taktiež stimuluje rast rias, obočia a vlasového priestoru na iných častiach tela.

Zloženie

žihľava dvojdomá list a koreň, lopúch väčší koreň, baza čierna kvet, chmeľ otáčavý šištice, breza previsnutá list, maceška trojfarebná vňať, vŕbovka málokvetá vňať, lieska list, rozmarín lekársky vňať, fenikel obyčajný plod, alkohol, glycerín, destilovaná voda, prírodná esencia rozmarínu
 

Dávkovanie

Vykonáva sa vonkajšie nanesením pomocou rozprašovača a vtieraním extraktu ku korienkom vlasov, tak aby boli vlasy ľahko navlhčené. Následne necháme zaschnúť, extrakt neumývame. Veľmi dôležitou podmienkou pre dosiahnutie účinkov je každodenná aplikácia po dobu minimálne 3 mesiace. V prípade väčšieho poškodenia vlasov je vhodné aplikovať až 6 mesiacov.

Po aplikácií extraktu VLASY S dochádza k razantnému rastu nových vlasov, takže dožité vlasy sú veľmi intenzívne vytláčané. Vypadávanie starých vlasov a rýchly nástup hustého porastu je tak jednoznačným ukazovateľom vysokej účinnosti extraktu VLASY S.

Veľmi dôležitou podmienkou pre dostatočnú účinnosť extraktu VLASY S je jeho každodenná aplikácia po dobu minimálne 3 mesiace.

Objem: 2x 50ml

Upozornenie: Nie je vhodné pre malé deti, tehotné a dojčiace ženy. Uchovajte mimo dosahu detí. Možná precitlivenosť na obsiahnuté látky.
 
Výrobca- Serafín Česká republika

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: