ZLATÝ PRELIV RASTLINNÁ FARBA NA VLASY

Neohodnotené

Živé, jagavé, jemne zlaté tónovanie. Vymývací preliv, prirodzený tón. Jagavý blond tón i na bielych vlasoch

štandardná cena: €10,90 –50 % €5,45
Dostupnosť: Momentálne nedostupné
Kód: 3728
ZLATÝ PRELIV RASTLINNÁ FARBA NA VLASY
Neohodnotené
khadi rostlinna barva na vlasy zlaty preliv 301 l
Akcia
€10,90 –50 %
Darček nad 49 €
Darček zdarma nad 49 €
Liečivá sila prírody
Liečivá sila prírody
Bio prírodná kozmetika
Bio prírodná kozmetika

Podrobný popis

 

Jemný dotyk zlata vo Vašich vlasoch – Khadi odtieň Zlatý preliv vykúzli vo vlasoch jemný jagavý zlatavý odtieň, ktorý sa vymýva. Výsledný tón závisí od východiskovej farby Vašich vlasov, ako aj od zvolenej doby pôsobenia. Svetlým vlasom dáva zlatavý až jahodovo blond tón s vysokým leskom. Pri blond vlasoch dôjde k osvieženiu ich farby a rozžiareniu novým leskom. Rastlinné blond farby nenarušujú vlasovú štruktúru a preto nemajú zosvetľujúci účinok. Pri tmavých vlasoch tak nedochádza k ich zosvetleniu, získavajú jemné zlatavé odlesky. Spolu s farbou získavajú vlasy zároveň výrazný lesk, bohatý objem a intenzívnu starostlivosť v jednom kroku!       

Tak ako všetky rastlinné farby na vlasy Khadi, je aj tento odtieň 100% prírodný, vegan a je nositeľom certifikácie BDIH - Kontrolovaná prírodná kozmetika. Je teda bez akýchkoľvek syntetických farbiacich zložiek, zvýrazňovačov farieb či kovových solí. A samozrejme bez amoniaku a peroxidov. Cenné, čisto rastlinné ingrediencie - senna čiže cassia, indigo, henna a kurkuma - zaisťujú dočasné, prirodzena žiarivé zafarbenie a zároveň intenzívnu starostlivosť.

Farby na vlasy neobsahujú syntetické farbiace, aromatické ani konzervačné látky, zvýrazňovače farieb, peroxidy, amoniak ani iné chemické ingrediencie. Farbia, chránia a posilňujú Vaše vlasy a ošetrujú pokožku hlavy čisto prírodnou cestou

Zmiešajte farbiaci prášok s vodou s teplotou 50°C. Na odmeranie teploty vody môžete použiť teplomer. Vodu pridávajte postupne, až kým nevznikne krémová pasta konzistencie kyslej smotany. Pre vlasy po ramená je potrebných cca 80 - 100 g prášku. Pastu naneste na čerstvo umyté vlasy osušené uterákom, ideálne pomocou štetca. Nanášajte ju čo možno najteplejšiu, avšak nie horúcu. Optimálne je začať na pokožke a následne pokračovať dĺžkami, prameň po prameni. Môžete tiež zvoliť len dofarbenie odrastov. Vlasy zakryte igelitovou čiapkou (je súčasťou balenia, spolu s rukavicami) a uterákom či teplou čiapkou.

Farbu nechajte pôsobiť 30 - 60 minút. Čím dlhšie necháte farbu pôsobiť, tým intenzívnejšia bude výsledná farba. Doba pôsobenia 30 minút stačí na delikátny zlatavo trblietavý odtieň, doba pôsobenia 60 minút dáva intenzívnejší zlatý až jahodovo zlatý odtieň. Potom pastu vypláchnite iba vodou. A hotovo.

Vyhnite sa umývaniu vlasov šampónom po dobu 24 - 48 hodín po farbení, pretože zafarbenie sa vplyvom oxidácie na vzduchu ešte vyvíja. Pred prvým umývaním šampónom odporúčame použiť Khadi vlasový olej, ktorý podporí fixáciu pigmentov. Stačí ho nechať pôsobiť 30 minút. Vlasy umyte prírodným šampónom.

Odporučenie: každý vlas je iný. Tak ako všetci sme iní, tak aj štruktúra a pigmentácia vlasu je individuálna. Individuálne výsledky sa teda môžu v prípade prírodných farieb líšiť. Najlepšie je preto otestovať si farbu najskôr na nenápadnom prameni vlasov.

Zloženie (INCI): Cassia Auriculata (senna / cassia) Leaf Powder*, Indigofera Tinctoria (indigo) Leaf Powder*, Lawsonia Inermis (henna) Leaf Powder*, Curcuma Longa (kurkuma) Rhizome Powder*

Obsah: 100g

Krajina pôvodu: India

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: