Kadidlo organický esenciálny olej

Neohodnotené

Výborný pri nervozite, strese a mentálnom vyčerpaní. Pre svoju upokojujúcu vôňu využívaný pri lekciách jógy a meditáciach. Pôsobí pri kašli, prechladnutí a prieduškových ťažkostiach.

€30,50
Dostupnosť: Momentálne nedostupné
Kód: 3800
Kadidlo organický esenciálny olej
Neohodnotené
Darček nad 49 €
Darček zdarma nad 49 €
Liečivá sila prírody
Liečivá sila prírody
Bio prírodná kozmetika
Bio prírodná kozmetika

Podrobný popis

Popis

Kadidlo olej (100% organický esenciálny olej) využívaný pri lekciách jógy a meditáciach, navodzuje pokojnú a vyrovnanú atmosféru. Jeho vôňa je drevitá, zemitá a korenistá, s jemne ovocným nádychom. Pre svoje kvality sa kadidlo už pred niekoľkými tisícročiami používalo na blízkom východe počas duchovných a liečebných ceremónií. Kadidlový olej pôsobí pozitívne pri nervozite, strese a mentálnom vyčerpaní. Kadidlový esencálny olej má priaznivé účinky takisto pri prechladnutí a infekciách močových ciest. Aromaterapia – využíva sa najmä na upokojenie a posilnenie dýchacích ciest.

Tento esenciálny olej je z divoko rastúcich stromov kadidlovníka a spracovaný lokálnym producentom v Somálsku s biocertifikátom.

Zloženie

100% kadidlový organický esenciálny olej

Objem

10 ml

Rastlina | Latinský názov

Boswellia carterii

Vhodný pri

Kašel, prechladnutie, prieduškové ťažkosti, astma, infekcie kože, jazvy, poranenia, infekcie močových ciest, mentálne vyčerpanie, depresia, nervozita, stres

Použitie

Externe, aromaterapia (ako éterický olej do difuzéru), interne

Časť rastliny

Živica

Spôsob extrakcie

Parná destilácia

Pôvod

Somálsko

Kadidlo tipy na použitie

Inhalácia: Difúzovanie niekoľkých kvapiek kadidla vytvorí tajomnú a pokojnú atmosféru pri vašej meditácii alebo jóge.

Pri difúzovaní sa výborne kombinuje s grapefruitom.

Vonkajšie použitie: Pre použitie kadidla proti vráskam a akné zmiešajte 1-2 kvapky s nosným olejom a aplikujte na pokožku.

 Bezpečnostné upozornenie

Jedná sa o vysoko koncentrovaný výrobok, pred použitím konzultujte s aromaterapeutom. Chráňte pred priamym slnečným žiarením. Chráňte pred dosahom detí. Nevystavujte výrobok mrazu ani extrémne vysokým teplotám. Nenanášajte v nezriedenom stave priamo na pokožku. Neužívajte v tehotenstve.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: