Mandarínka organický esenciálny olej

Neohodnotené

Osviežujúca sladká vôňa. Blahodárny pri nadmernom strese a úzkosti. Detoxikačné účinky. Používa sa na dochucovanie jedál a limonád. Čistič povrchových materiálov. Pomáha s trávením.

€14,50
Dostupnosť: Momentálne nedostupné
Kód: 3809
Mandarínka organický esenciálny olej
Neohodnotené
Darček nad 49 €
Darček zdarma nad 49 €
Liečivá sila prírody
Liečivá sila prírody
Bio prírodná kozmetika
Bio prírodná kozmetika

Podrobný popis

Popis

Mandarinkový olej (100% organický esenciálny olej) svojou osviežujúcou sladkou vôňou pôsobí blahodárne pri nadmernom strese a úzkosti. Veľké množstvo antioxidantov v mandarinkovom oleji má na organizmus blahodárne detoxikačné účinky. Používa sa na dochucovanie jedál a limonád, ktorým okamžite dodá svieži letný nádych. Tento olej je vďaka svojej sladkej vôni zvyčajne najobľúbenejším citrusovým esenciálnym olejom u detí. Využíva sa do prírodných čistiacich prostriedkov ako čistič povrchových materiálov. Pri internom použití pomáha s trávením.

Tento esenciálny olej pochádza od lokálneho producenta zo Španielska s biocertifikátom a klasifikáciou Food Grade kvality.

Zloženie

100% mandarínkový organický esenciálny olej

Objem

10 ml

Rastlina

Citrus nobilis

Vhodný pri

Nespavosť, vyčerpanie, svalové kŕče, celulitída, problém s trávením, detoxikácia, nadúvanie, zápcha, podráždenosť, úzkosť 

Použitie

Externe, aromaterapia, interne

Časť rastliny

Kôra

Spôsob extrakcie

Lisovanie za studena

Pôvod

Španielsko

Tipy na použtie

Inhalácia: Na sladkú vôňu madarínky nedajú dopustiť deti ani dospelí. Pridajte niekoľko kvapiek do difúzera a následne si plnými dúškami úžívajte túto čarovnú citrusovú vôňu.

Pre ukľudnenie difúzujte 5 kvapiek mandarínky spolu s 5 kvapkami levandule a 2 kvapkami Ylang Ylang.

Vonkajšie použitie: Pri žalúdočných ťažkostiach zmiešajte do 60 ml fľaše 10 kvapiek mandarínky, 3 kvapky zázvoru, 8 kvapiek mäty a zvyšok doplňte mandľovým nosným olejom. Následne aplikujte čajovú lyžičku zmesy na brucho a jemne vmasírujte.

Pre vytvorenie voňavého a účinného čističa povrchov pridajte niekoľko kvapiek mandarínky do octu s vodou.

Vnútorné použitie: 1-2 kvapky mandarínky v smoothie pomáhajú podporiť imunitný systém. (Vnútorné použitie vždy najskôr konzultujte s certifikovaným aromaterapeutom).

Bezpečnostné upozornenie

Jedná sa o vysoko koncentrovaný výrobok, pred použitím konzultujte s aromaterapeutom. Chráňte pred priamym slnečným žiarením. Chráňte pred dosahom detí. Nevystavujte výrobok mrazu ani extrémne vysokým teplotám. Nenanášajte v nezriedenom stave priamo na pokožku. Neužívajte v tehotenstve. Nevystavujte pokožku slnečnému alebo UV žiareniu 12 hodín po aplikácii produktu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: