Serrapeptase Plus

1 hodnotenie

Enzým serrapeptáza poskytuje odpoveď na bolesť, zápaly či upchaté cievy. 

Položka bola vypredaná…
€65
Dostupnosť: Momentálne nedostupné
Kód: 11151
Serrapeptase Plus
1 hodnotenie
original
Novinka Tip
Darček nad 49 €
Darček zdarma nad 49 €
Liečivá sila prírody
Liečivá sila prírody
Bio prírodná kozmetika
Bio prírodná kozmetika

Podrobný popis

Serrapeptáza je prírodný, bielkoviny (proteíny) štiepiaci (proteolytický) enzým, ktorý produkuje priateľská baktéria z rodu Serratia, žijúca vo vnútornostiach priadky morušovej (Bombyx mori) Enzým sa získava z enterobaktérií Serratia sp. E-15 v procese kontrolovanej fermentácie. Enzým prispieva k rozkladu a k odstráneniu poškodených buniek z organizmu.  

Serrapeptázu zaraďujeme medzi tzv. proteázy, pretože jej úlohou je rozkladať nežiadúce látky v tele, ktoré sú na báze proteínov – odumreté tkanivo, krvné zrazeniny, cysty, arteriálny plak a zápal vo všetkých formách. Bez ohľadu na príčinu alebo umiestnenie problému v organizme, Serrapeptáza začne pôsobiť v postihnutom mieste a zastaví zápalovú reakciu. Serrapeptáza pôsobí iba na odumreté tkanivo. To je dôvod, prečo nie je Priadka morušová rozložená svojim vlastným enzýmom.

Serrapeptáza rozpúšťa iba mŕtve tkanivá, ako sú napríklad odumreté vrstvy upchávajúce výstelku ciev. Okrem toho má schopnosť rozpustiť aj hlien a zápal spojený s bolesťou. Preto sa jej užívanie odporúča aj počas infekcie dýchacích ciest.

Serrapeptáza sa musí špeciálne aplikovať do acidorezistentnej kapsule, aby neporušená prešla do tenkého čreva, bola vstrebaná cez črevné klky do krvi, a mohla tak pôsobiť na postihnutom mieste.

Na svete existuje len jeden druh serrapeptázy rovnako účinný pre ľudí aj zvieratá. Serrapeptáza sa schválila aj ako veterinárny prípravok pre pomoc pri rôznych ochoreniach zvierat. Ak ju porovnáme so serrapeptázou určenou pre ľudí, ide presne o tú istú látku s prispôsobeným dávkovaním v závislosti od veľkosti (hmotnosti) organizmu.

Zloženie SERRAPEPTASE PLUS 250 000 SPU:

  • enzymatická aktivita 250 000 SPU, pričom obsahuje 110 mg účinnej látky v 1 acidorezistentnej kapsule,
  • Inulín 241 mg, 
  • stearan horečnatý 5 mg,
  • acidorezistentná kapsula (hypromelóza, gellanová guma)

V súčasnosti je enzým Serrapeptase na Slovensku schválený len na veterinárne použitie.

Odporúčané dávkovanie

  • Do 80 kg 1 kapsula denne
  • Nad 80 kg 2 kapsule - ráno a večer
  • Užívanie je najefektívnejšie nalačno, najlepšie ½ hodiny pred jedlom alebo aspoň 2 hodiny po jedle.
  • Obsah kapsule sa nesmie vysýpať. Kapsule je nutné užiť celé a neporušené kvôli vstrebateľnosti a bezpečnosti produktu.
  • Pre koňov a veľké plemená psov 
  • Veterinárny prípravok

Obsah balenia: 90 ks

Vyrobené na Slovensku

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: