Ašwagandha koreň 80g

Neohodnotené

Ašvaganda (Withania somnifera), známa tiež ako indický ženšen patrí k adaptogénnym rastlinám.

€8,30
Dostupnosť: Skladom (2 ks)
Kód: 5060
Ašwagandha koreň 80g
Neohodnotené
Darček nad 49 €
Darček zdarma nad 49 €
Liečivá sila prírody
Liečivá sila prírody
Bio prírodná kozmetika
Bio prírodná kozmetika

Podrobný popis

Výživový doplnok

Ashwagandha je od stredoveku ceneným vykurovadlom v Arábii. Táto bylina je najdôležitejšou védskou čarovnou rastlinou, resp. liečivou bylinou v ajurvéde. V Indii je používaná ako afrodiziakum - Indian ginseng - indický žen-šen. V západnom svete je Ašvagandha v poslednej dobe obľúbená ako prípravok na uľavenie od stresu, má upokojujúci účinok, zlepšenie spánku a na doplnenie síl po fyzickom a psychickom vyčerpaní. Údajne táto bylina tiež zlepšuje pamäť.

Posilnenie imunity a regenerácia organizmu

Tradične bola ašvaganda predpisovaná ľuďom po chorobe za účelom urýchlenia rekonvalescencie a posilnenia imunity. Jedná sa o jednu z najúčinnejších bylín používaných na posilnenie imunitného systému a omladenie organizmu.

Liečba nespavosti, odbúranie stresu

Bylina pomáha pri strese, nervozite, neschopnosti sa sústrediť a nespavosti. Vďaka silným upokojujúcim účinkom dokáže efektívne riešiť poruchy spánku. Podporuje dlhý a bezsenný spánok. Ašvaganda tiež zlepšuje pamäť, koncentráciu a procesy spojené s učením. Spomaľuje rýchlosť degenerácie mozgových buniek.

Prostriedok proti únave a vyčerpaniu

Pre svoje výrazné posilňujúce účinky je ašvaganda jednou z najlepších bylín, ktoré je možné užívať pri únave a stavoch celkového fyzického a psychického vyčerpania organizmu z prepracovania a nedostatku spánku a odpočinku. 

Posilnenie sexuálnej energie a zlepšenie potencie

Bylina posilňuje sexuálnu energiu oboch pohlaví, po stáročia sa používa sa ako účinné afrodiziakum. U mužov zlepšuje potenciu a kvalitu semena. Pomáha eliminovať predčasnú ejakuláciu.

Príprava:

1 -2 čajové lyžičky (množstvo podľa váhy užívajúceho) mletého koreňa rozmiešame vo vode, či inej tekutine a vypijeme. Najlepšie užívať 2× denne, pričom prvú dávku odporúčame užiť v dopoludňajších hodinách, druhú dávku potom najneskôr do 17 hod.

Zloženie: 100% Ashwaganda - Vitánia snodárna   (Withania somnifer - radix) - obsahuje lenne mletý prášok koreňa.

Upozornenie!

Skladujte v suchu a tme. Odporúčanú dennú dávku neprekračujte.

Krajina pôvodu:  Srí Lanka

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: