Bergamot organický esenciálny olej

Neohodnotené

Bergamot organický esenciálny olej ukľudňuje a zároveň zlepšuje náladu. Čistá a svieža vôňa tohto oleja prináša pocity úľavy a spokojnosti. Bergamot je výborný na zvýšenie koncentrácie a prečistenie hlavy.

Položka bola vypredaná…
€26
Dostupnosť: Momentálne nedostupné
Kód: 3785
Bergamot organický esenciálny olej
Neohodnotené
Darček nad 49 €
Darček zdarma nad 49 €
Liečivá sila prírody
Liečivá sila prírody
Bio prírodná kozmetika
Bio prírodná kozmetika

Podrobný popis

Popis

 

Bergamot esenciálny olej ukľudňuje a zároveň zlepšuje náladu, preto sa odporúča pri úzkostných a depresívnych stavoch. Bergamot lat. Citrus bergamia je veľmi populárny v potravinárskom priemysle – jeho najznámejšie využitie je v čaji Earl Grey, ktorému dodáva typickú citrusovú chuť a arómu. Bergamot sa pred spaním difúzuje spolu s levanduľou pre lepší oddych a vyššiu kvalitu spánku. Čistá a svieža vôňa tohto oleja prináša pocity úľavy a spokojnosti. Bergamot esenciálny olej je výborný na zvýšenie koncentrácie a prečistenie hlavy. Využitie si našiel proti akné a vysokému cholesterolu.

Tento esenciálny olej pochádza od lokálneho producenta z Talianska s biocertifikátom a klasifikáciou Food Grade kvality.

Zloženie

100% bergamot organický esenciálny olej

Objem

10 ml

Rastlina | Latinský názov

Citrus bergamia

Vhodný pri

Infekciách, horúčkach, problémoch s trávením, zápale močového mechúra, poraneniach, akné, herpese, depresii, strese, nespavosti, úzkosti, strachu, rekonvalescencii

Použitie

Externe, aromaterapia, interne

Časť rastliny

Kôra

Spôsob extrakcie

Coldpress

Pôvod

Taliansko

Bergamot a tipy na použitie

Inhalácia: Pre relaxáciu difúzujte niekoľko kvapiek bergamotového oleja s cédrovým drevom.

Vonkajšie použitie: Pre zlepšenie nálady zmiešajte v 60ml fľaši 5 kvapiek bergamotu, 5 kvapiek geránia, 5 kvapiek šalvie a 5 kvapiek Ylang Ylang. Zvyšok doplňte mandľovým olejom a používajte priamo na pokožku ako osviežujúci telový krém.

Vnútorné použitie: Pre dodanie jedinečnej citrusovej chute pridajte 1-2 kvapky do jedla. (Vnútorné použitie vždy najskôr konzultujte s certifikovaným aromaterapeutom).

Bezpečnostné upozornenie

Jedná sa o vysoko koncentrovaný výrobok, pred použitím konzultujte s aromaterapeutom. Chráňte pred priamym slnečným žiarením. Chráňte pred dosahom detí. Nevystavujte výrobok mrazu ani extrémne vysokým teplotám. Neužívajte v tehotenstve. Nevystavujte pokožku slnečnému alebo UV žiareniu 12 hodín po aplikácii produktu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: