BIO Jačmeň Green Ways tablety 210g

Neohodnotené

100% zelený prášok z vylisovanej a vysušenej čerstvej šťavy mladých lístkov jačmeňa vo forme tabliet

€49
Dostupnosť: Momentálne nedostupné (1 ks)
Kód: 11476
BIO Jačmeň Green Ways tablety 210g
Neohodnotené
Darček nad 49 €
Darček zdarma nad 49 €
Liečivá sila prírody
Liečivá sila prírody
Bio prírodná kozmetika
Bio prírodná kozmetika

Podrobný popis

Zelený Jačmeň od spoločnosti Green Ways je plný vitamínov, minerálnych látok, stopových prvkov a aminokyselín. Je sušená šťava z mladého jačmeňa tej najvyššej kvality vo forme tabliet.

Jačmeň GW obsahuje dôležité vitamíny (napríklad B1, B2, B3, B6, C alebo E), aminokyseliny (lyzín, leucín, glycín, prolín či izoleucín) aj minerály (draslík, železo, vápnik či horčík) a tiež veľké množstvo enzýmov a antioxidantov .

Pri pravidelnej a dlhodobej konzumácii dokáže táto šťava z jačmeňa rozpohybovať tráviaci trakt, pomáha pri chudokrvnosti, znižuje hladinu cholesterolu alebo spomaľuje starnutie buniek. Prináša tiež plnohodnotnejší spánok, lepšie sústredenie aj zlepšenie pamäte.

 Zelený jačmeň je vysoko zásadotvorný, udržuje rovnováhu pH v tele, ktorá môže ovplyvňovať vznik mnohých civilizačných chorôb.

Odporúčané dávkovanie

15 - 30 tabliet denne (5 - 10 gramov) pre dospelého človeka. Pri záťaži môžete množstvo zvýšiť (šport, vyššia miera stresu...) Porcie jačmeňa odporúčame zvyšovať postupne. Vyhnete sa tak výrazným detoxikačným prejavom.

Tablety jačmeňa zapíjajte dostatočným množstvom nesýtenej chladnej alebo vlažnej vody. V prípade potreby môžete cmúľať či rozhrýzť. Počítajte však s ich výrazne intenzívnou chuťou.

 Obsah balenia: 600 tbl

Jačmeň Green Ways neobsahuje plnivá, spojivá, konzervačné látky a ani iné pridavné látky. Jačmeň Green Ways je 100% jačmeň.

Jačmeň Green Ways je produkt čisto prírodný, tým pádom jeho chuť alebo vôňa nemusia byť vždy rovnaké. Závisia totiž na podmienkach, v ktorých sú pestované (ročné obdobie, teplota, vlhkosť, slnečný svit, zloženie pôdy a ďalšie).

  

Uskladňujte mimo dosahu malých detí. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy. Zelený jačmeň môžu užívať dospelí tak aj malé deti, tehotné a dojčiace mamičky.  Je vhodný aj pre diabetikov. Listy jačmeňa neobsahujú lepok teda môžu ho piť aj ľudia, ktorý majú bezlepkovú diétu.

Výrobca- GREEN WAYS s.r.o.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: