Bylinná pleťová maska Tarika akné 20 g

Neohodnotené

Tarika je bylinný ajurvédsky prípravok na liečbu akné, jazvičiek po akné a nedokonalosti pleti. Zároveň očisťuje, vyživuje a vyhladzuje pokožku.

€4,50
Dostupnosť: Momentálne nedostupné
Kód: 3173
Bylinná pleťová maska Tarika akné 20 g
Neohodnotené
Darček nad 49 €
Darček zdarma nad 49 €
Liečivá sila prírody
Liečivá sila prírody
Bio prírodná kozmetika
Bio prírodná kozmetika

Podrobný popis

Bylinná pleťová maska Tarika je prírodný ajurvédsky prípravok určený na čistenie pleti a boj proti akné. Pravidelným používaním sa dá zbaviť dlhodobých problémov. Tarika nielen odstraňuje akné, ale zároveň aj čistí, vyživuje a vyhladzuje pleť. Tiež odstraňuje pozostatky po akné, akými sú drobné jazvičky či iné nedokonalosti pleti. Má vyvážené zloženie bylín a minerálov a nemá žiadne nežiaduce účinky.

Pleťová maska Tarika Akné pozostáva len z prírodných surovín, bez chemických látok a je veľmi dobre tolerovaná. Je vhodná na všetky typy pleti s výsledkom už počas 10 dní! Aplikuje sa na tvár a postihnuté miesta vo forme pleťovej masky (bylinný prášok je možné rozrobiť s vodou alebo mliekom), nechá sa najmenej 25 minút pôsobiť a zmyje sa vodou.

Spolu s pleťovou maskou Tarika Akné určenou na vonkajšie použitie odporúčame užívať na vnútorné prečistenie bylinné kapsuly B-Skin alebo Neem.

Použitie: 1/3 čajové lyžičky Tarika Akné prášku nasypte do malej misky. Pridajte trochu mlieka alebo vody a rozmiešajte na kašičku. Naneste na tvár, nos, čelo (pozor na oči), bradu a / alebo len na postihnuté časti pleti. Pri nanášaní jemne masírujte. Nechajte zaschnúť a pôsobiť najmenej 25 minút. Potom umyte vodou a utrite uterákom do sucha. Používajte 1 až 2-krát denne. Pri chronickom akné aplikujte 2-krát denne.

Zloženie: Achoras calumas 6 %, Embelica officinalis 5 %, Taxus baccata 3 %, Myristica fragrans 1.8 %, Cyperus rotundus 1.4 %, Terminalia chebula 1.2 %, Terminalia bellirica 1.2 %, Santalum album 1 %, Curcuma aromatica 0.5 %, Embelia ribes 0.3 % , Berberis aristata 1.1 %.

Hmotnosť: 20g

Krajina pôvodu: India

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: