ČISTÁ HENNA RASTLINNÁ FARBA NA VLASY

Neohodnotené

Prírodná červená, na tmavších vlasoch mahagónová. Dlhotrvajúca, sýta, prirodzená farba. Vynikajúce krytie vrátane šedivých vlasov. 

€11,90
Dostupnosť: Skladom (>5 ks)
Kód: 3710
ČISTÁ HENNA RASTLINNÁ FARBA NA VLASY
Neohodnotené
Darček nad 49 €
Darček zdarma nad 49 €
Liečivá sila prírody
Liečivá sila prírody
Bio prírodná kozmetika
Bio prírodná kozmetika

Podrobný popis

 

Sila čistej henny - nechajte svoje vlasy zažiariť prírodnou červenou, ktorá fascinuje od nepamäti. Khadi rastlinná farba na vlasy Čistá henna farbí vlasy žiarivým červeným odtieňom v prírodných hennových tónoch. Výsledný tón závisí od východiskovej farby Vašich vlasov, ako aj od zvolenej doby pôsobenia. Svetlým a šedivým vlasom dáva živú oranžovočervenú až sýtu prírodne červenú v hennových tónoch, hnedým vlasom žiarivú sýtu mahagónovú s červeným leskom a veľmi tmavým vlasom červené odlesky, ktoré tancujú v slnku. A spolu s farbou zároveň výrazný lesk, bohatý objem a intenzívnu starostlivosť v jednom kroku!       

Tak ako všetky rastlinné farby na vlasy Khadi, je aj tento odtieň 100% prírodný, vegan a je nositeľom certifikácie BDIH - Kontrolovaná prírodná kozmetika. Je teda bez akýchkoľvek syntetických farbiacich zložiek, zvýrazňovačov farieb či kovových solí. A samozrejme bez amoniaku a peroxidov. Má vynikajúcu kryciu schopnosť, vrátane šedivých vlasov. Henna - rastlina Lawsonia inermis - jediná ingrediencia tohto odtieňa, je preslávená po tisícročia svojím farbiacim a ošetrujúcim účinkom. Henna Khadi má intenzívny farbiaci účinok a zaisťuje sýtu, prirodzene žiarivú farbu a zároveň intenzívnu starostlivosť. Khadi odtieň Čistá henna bol testovaný v rámci nezávislého testu kvality ÖkoTest a získal najvyššie možné ocenenie "Sehr Gut".

Farby na vlasy neobsahujú syntetické farbiace, aromatické ani konzervačné látky, zvýrazňovače farieb, peroxidy, amoniak ani iné chemické ingrediencie. Farbia, chránia a posilňujú Vaše vlasy a ošetrujú pokožku hlavy čisto prírodnou cestou.

Zmiešajte farbiaci prášok s vodou s teplotou 90°C. Na odmeranie teploty vody môžete použiť teplomer. Vodu pridávajte postupne, až kým nevznikne krémová pasta konzistencie kyslej smotany. Na vlasy po ramená je potrebných cca 80 - 100 g prášku. Pastu naneste na čerstvo umyté vlasy osušené uterákom, ideálne pomocou štetca. Nanášajte ju čo možno najteplejšiu, avšak nie horúcu. Optimálne je začať na pokožke a následne pokračovať dĺžkami, prameň po prameni. Môžete tiež zvoliť len dofarbenie odrastov. Vlasy zakryte igelitovou čiapkou (je súčasťou balenia, spolu s rukavicami) a uterákom či teplou čiapkou.

Farbu nechajte pôsobiť 30 - 120 minút. Čím dlhšie necháte farbu pôsobiť, tým intenzívnejšia a tmavšia bude výsledná farba. Ak chcete len osvieženie farby, zvoľte 15 - 30 minút. Potom pastu vypláchnite iba vodou. A hotovo.

Vyhnite sa umývaniu vlasov šampónom po dobu 24 - 48 hodín po farbení, pretože zafarbenie sa vplyvom oxidácie na vzduchu ešte vyvíja. Pred prvým umývaním šampónom odporúčame použiť  Khadi vlasový olej, ktorý podporí fixáciu pigmentov. Stačí ho nechať pôsobiť 30 minút. Vlasy umyte prírodným šampónom.

Odporučenie: každý vlas je iný. Tak ako všetci sme iní, tak aj štruktúra a pigmentácia vlasu je individuálna. Individuálne výsledky sa teda môžu v prípade prírodných farieb líšiť. Najlepšie je preto otestovať si farbu najskôr na nenápadnom prameni vlasov.

Zloženie (INCI):  Lawsonia Inermis (henna) Leaf Powder

Obsah: 100g

Krajina pôvodu: India

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: