COLOR PREP RASTLINNÁ FARBA NA VLASY

Neohodnotené

Predpigmentácia pre dvojkrokovú metódu farbenia. Na farbenie šedivých a veľmi svetlých vlasov natmavo. Pre použitie pred farbením odtieňmi vyžadujúcimi predpigmentáciu. Farbený základ - teplý, zlatavo hnedomedený. Intenzívne ošetruje vlasy a vlasovú pokožku

€11,90
Dostupnosť: Skladom (2 ks)
Kód: 3680
COLOR PREP RASTLINNÁ FARBA NA VLASY
Neohodnotené
Darček nad 49 €
Darček zdarma nad 49 €
Liečivá sila prírody
Liečivá sila prírody
Bio prírodná kozmetika
Bio prírodná kozmetika

Podrobný popis

 

Khadi Color Prep - optimálny základ pre vyrovnaný a výrazný farebný výsledok. Ak sú Vaše vlasy šedivé či veľmi svetlé a chystáte sa ich farbiť veľmi tmavým či popolavým odtieňom, odporúčame použiť dvojkrokovú metódu farbenia a vlasy predfarbiť v prvom farbiacom kroku predpigmentačným odtieňom Color Prep. Tento extra jemne namletý rastlinný prášok obsahuje iba vybrané rastlinné časti s najvyššou účinnostnou silou a dodá vlasom výrazné zlaté až medené pigmenty. V závislosti na svetlosti východiskovej farby vzniká výrazné zlaté až zlatavo hnedomedené základové zafarbenie, ktoré optimálne pripraví štruktúru Vašich bielych či svetlých vlasov na farbenie zamýšľaným tmavým či popolavým Khadi odtieňom. Inými slovami, táto prvá teplá vrstva farby poskytne dokonalý základ pre fixáciu finálneho chladného, tmavého odtieňa. Farebný základ, ktorý vlasom predpigmentácia odtieňom Color Prep dává, zároveň posilňuje farebnú stálosť hlavného odtieňa použitého v druhom farbiacom kroku a zaisťuje obzvlášť intenzívny farebný výsledok

Khadi Color Prep nie je iba predpigmentáciou. Avšak vďaka obsahu rastliny senna inak nazývaná aj cassia pôsobí ako regeneračná keratínová kúra. Posilňuje a chráni vlasy a vyhladzuje vlasovú štruktúru poškodených prameňov. Tradičná ajurvédska jujuba (ziziphus) dodáva vlasom hydratáciu, regeneruje ich skrz naskrz a dáva im žiarivý lesk. Vďaka obsahu rastliny henna vzniká vo vlasoch teplý odtieň, ktorý je perfektným farebným základom pre farebný "skok" z šedivých či veľmi svetlých vlasov do tmavých či popolavých odtieňov. Okrem toho henna intenzívne ošetruje pokožku hlavy a posilňuje vlasy od korienkov po končeky. 

Farby na vlasy neobsahujú syntetické farbiace, aromatické ani konzervačné látky, zvýrazňovače farieb, peroxidy, amoniak ani iné chemické ingrediencie. Farbia, chránia a posilňujú Vaše vlasy a ošetrujú pokožku hlavy čisto prírodnou cestou.

1. prechod z veľmi svetlých vlasov na tmavé odtiene

Rastlinné farby na vlasy Khadi majú excelentný farbiaci účinok a stabilitu. V prípade veľmi svetlých a šedivých vlasov podporuje intenzitu tmavého zafarbenia odtieň Khadi Color Prep. Predpigmentuje Vaše vlasy a vytvorí perfektný farebný základ pre prechod z veľmi svetlej farby vlasov na tmavé odtiene. 

2. dofarbovanie šedivých a svetlých odrastov / predchádzajúce chemické farbenie

Určite poznáte ostrý farebný kontrast odrastov, ktorý sa typicky objavuje, keď odrastá chemické zafarbenie vlasov. S rastlinnými farbami Khadi je tento farebný prechod medzi svetlými odrastmi a veľmi tmavými dĺžkami oveľa prirodzenejší a decentnejší. Ak máte tmavé dĺžky z predchádzajúcich farbení, najmä chemických, avšak Vaše odrasty sú veľmi svetlé či prešedivelé, tak predpigmentačný odtieň Khadi Color Prep dodá Vašim odrastom farebný základ v teplých, zlatavo hnedomedených tónoch, aby ich dokonale pripravil na farbenie požadovaných tmavým či popolavým rastlinným odtieňom Khadi. Tak dosiahnete optimálne krytie šedivých a svetlých vlasov a plynulé prechody odrastov a dĺžok. 

Použitie:

1. umyte si vlasy prírodným šampónom Khadi, napr. Khadi elixír šampónom Amla Objem 

TIP: Ak sa Vás to týka, použite Khadi vlasovú masku Hĺbkové čistenie aktívnym uhlím pre zbavenie vlasov reziduí syntetických vlasových produktov.

2. Zmiešajte Khadi Color Prep s vodou s teplotou 80°C a vytvorte krémovú pastu. Na odmeranie teploty vody na zaliatie prášku môžete použiť tento teplomer.

3. Aplikujte pastu do vlasov, rovnakým postupom ako Vašu Khadi farbu.

4. Nechajte pôsobiť 60 minút, opláchnite a potom zafarbite vlasy zamýšľaným tmavým Khadi odtieňom. Ak je ním odtieň Tmavá blond, stačí doba pôsobenia odtieňa Color Prep iba 30 minút.

Upozornenie: Aplikujte iba na neporušenú pokožku a vyhnite sa priamemu kontaktu s očami. Prášok je extra jemný, nevdychujte ho. Farbiacu pastu nechajte pred aplikáciou vychladnúť na komfortnú teplotu, nenanášajte ju horúcu.

Zloženie (INCI): Cassia Auriculata (senna / cassia) Leaf Powder*, Lawsonia Inermis (henna) Leaf Powder*, Ziziphus Jujuba (jujuba) Leaf Powder*, Ziziphus Spina-Christi (Kristovo tŕnie) Leaf Powder*

*z kontrolovaného biologického pestovania, 100 % ingrediencií prírodného pôvodu

Obsah: 100g

Krajina pôvodu: India

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: