GINGKO BILOBA

Neohodnotené

Posilnená pamäť a lepšie prekrvenie.

€8,49
Dostupnosť: Momentálne nedostupné
Kód: 5012
GINGKO BILOBA
Neohodnotené
Darček nad 49 €
Darček zdarma nad 49 €
Liečivá sila prírody
Liečivá sila prírody
Bio prírodná kozmetika
Bio prírodná kozmetika

Podrobný popis

Ginkgo biloba je najčastejšie predpisovanou rastlinou na svete.

Zlepšuje pamäť a schopnosť sústrediť sa, zlepšuje prekrvenie končatín a tým pomáha odstrániť pocit studených rúk a nôh.

Pôsobí pri bolestiach hlavy, znižuje riziko vzniku cievnych mozgových príhod a pozitívne pôsobí u pacientov po prekonanej CMP.

Pomáha pri znížení intelektuálnej kapacity, poruchách pamäti, poruchách sociálneho chovania, Alzheimerovej chorobe a multiinfarktovej demencii.

Zloženie

Zloženie 1 kapsuly: sójový olej, želatína, glycerol (zahusťovadlo), Ginkgo biloba extrakt (60 mg), včelí vosk (plnidlo), voda

Obsah- 60 kapsúl

Dávkovanie:

Prípravok sa obvykle užíva v množstve 1 x denne 1 kapsula. Kapsuly sa užívajú vcelku a zapíjajú dostatočným množstvom tekutiny.  

Upozornenie: Výrobok nie je určený pre deti! Výživové doplnky sa musia uskladňovať mimo dosahu malých detí! Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy! Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť! Neodporúča sa osobám precitliveným na včelie a sójové produkty. Užívanie v dobe tehotenstva a dojčenia konzultujte so svojím lekárom.  

Produkty nefdesanté® sú vyrábané a kontrolované podľa štandardov ISO 9001:2000 a GMP. Všetky suroviny sú vyrábané a spracovávané s mimoriadnou pozornosťou a v maximálne prírodnej forme.

Krajina pôvodu: Čina

Distributor: Nef de santé,s.r.o.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: