HĹBKOVÉ ČISTENIE AKTÍVNYM UHLÍM VLASOVÁ MASKA

Neohodnotené

Prírodný detox pre Vaše vlasy! Na hĺbkové čistenie vlasov a vlasovej pokožky, s aktívnym uhlím z ovocia amla - unikát na trhu!

€6,90
Dostupnosť: Skladom (3 ks)
Kód: 3734
HĹBKOVÉ ČISTENIE AKTÍVNYM UHLÍM VLASOVÁ MASKA
Neohodnotené
Darček nad 49 €
Darček zdarma nad 49 €
Liečivá sila prírody
Liečivá sila prírody
Bio prírodná kozmetika
Bio prírodná kozmetika

Podrobný popis

 

  • optimálna príprava pred rastlinným farbením - zvyšky silikónov a stylingu sú ako magnetom pritiahnuté a odplavené
  • ajurvédska odpoveď, pokiaľ chcete naozaj silnú vlasovú starostlivosť v tej najprírodnejšej a najpôvodnejšej forme
  • Khadi ultra jemný prášok - pre delikátnu konzistenciu a starostlivosť
  • podľa ajurvédskych tradícií, 100% rastlinná a vegan
  • s certifikáciou BDIH - Kontrolovaná prírodná kozmetika

Detox pre Vaše vlasy: hĺbkovo čistiaca maska pre vlasy a vlasovú pokožku - s aktívnym uhlím z ovocia amla - ako príprava vlasov pred farbením rastlinnými farbami na vlasy Khadi a ako intenzívna, hĺbkovo čistiaca kúra.

Khadi vlasová maska Hĺbkové čistenie aktívnym uhlím je ošetrujúcim hĺbkovým čistením. Tradičnou ajurvédskou, čisto prírodnou cestou, účinne naviac so starostlivosťou, hĺbkovo čistí vlasy a vlasovú pokožku a zbavuje je zvyškov silikónov a stylingu. Ukáže Vám skutočný stav Vašich vlasov, ktorý silikóny a obdobné látky z konvenčných produktov často maskujú. A zlatý klinec v receptúre: aktívne uhlie z amly  absolútna novinka na trhu a po tisícročia drahocenná ingrediencia ajurvédy.

Tajomstvo čistiaceho účinku až do hĺbky pórov spočíva v Khadi trojitom efekte: 1. Zloženie Khadi vlasovej masky stojí na tisícročných ajurvédskych znalostiach a skúsenostiach. 2. Ajurvédska receptúra umocňuje individuálny účinok jednotlivých indických rastlín do synergického celku. 3. Ingrediencie sú v prípade vlasovej masky Khadi citlivo rozomleté na ultra jemný prášok - tak jemný, že jemnejší už snáď ani byť nemôže - pre delikátne jemnú konzistenciu masky a pre intenzívnu starostlivosť na maximum.

100% príroda s aktívnym uhlím z amly - stačí zaliať vodou: hneď ako nanesiete túto vysoko koncentrovanú masku, môžete vnímať, ako sa Vaša vlasová pokožka a vlasy prečisťujú, aby mohli opäť voľne dýchať.

Aktívne uhlie z amly je v ajurvéde považované za skutočný zázrak pre krásnu a zdravú pokožku. „Bežné" aktívne uhlie sa vyrába napr. z dreveného, hnedého či čierneho uhlia, alebo dokonca z plastu. Avšak v Khadi používame ako surovinu pre naše aktívne uhlie niečo úplne mimoriadne: superovocie amlu - preslávené v ajurvédskej starostlivosti o vlasy. Použitím aktívneho uhlia z vysoko potentných plodov amly prepojujeme účinky plodov amly s čistiacou adsorpčnou silou aktívneho uhlia. Podstatou jeho hĺbkovo čistiaceho pôsobenia je silná adsorpčná sila molekulárnej štruktúry aktívneho uhlia. Prebytočný maz a nečistoty sú ako magnetom pritiahnuté, naviazané a pri vyplachovaní odplavené. A naviac: adsorpčný povrch, a tým aj príťažlivá sila, rastie spolu s jemnosťou prášku z aktívneho uhlia – kto pozná Khadi produkty, tak vie, aký veľký dôraz kladieme práve na extra jemnosť a čistotu.

Reetha čiže indické mydlové orechy, ďalšia ingrediencia tejto masky, citlivo a čisto prírodne čistí a zároveň ošetruje. Saponíny obsiahnuté v plodovej škrupine vytvárajú veľmi jemnú penu. Poskytujú uľavujúce čistenie, a to aj v prípade podráždenej vlasovej pokožky.

Sila ajurvédy, najstaršieho systému prírodnej medicíny na svete, Vás ohromí. Khadi vlasové masky v sebe nesú autentickú ajurvédu a zároveň sú certifikované podľa prísnych medzinárodných štandardov COSMOS AISBL pre bio a prírodnú kozmetiku. Sú predmetom pravidelných kvalitatívnych kontrol zo strany nezávislej nemeckej asociácie BDIH a sú nositeľmi certifikácie BDIH - Kontrolovaná prírodná kozmetika.

Khadi ajurvédska vlasová maska Hĺbkové čistenie aktívnym uhlím je ošetrujúcim hĺbkovým čistením. Vnímajte, ako delikátne jemná konzistencia masky, vzniknutá ultra jemným namletím, vykúzli hĺbkovo čistiaci zázrak. Silikónové a stylingové zvyšky sú naviazané a odplavené. Detox pre Vaše vlasy a vlasovú pokožku!

Ako získať maximum z Khadi vlasovej masky Hĺbkové čistenie aktívnym uhlím:

  • Dajte množstvo zodpovedajúce dĺžke Vašich vlasov do misky a zmiešajte jemný prášok s teplou vodou, do vzniku hladkej krémovej konzistencie. Pri stredne dlhých vlasoch zodpovedá 1 vrecko cca jednému použitiu.
  • Čistiacu masku vneste do mokrých vlasov, k pokožke a do dĺžok, jednoducho rukami. Alebo môžete použiť i štetec pre nanášanie farieb na vlasy. Najskôr sa zamerajte na odrasty a potom na dĺžky, aby ste skutočne podchytili každé miesto.
  • Po nanesení masky si položte na ramená uterák - pre všetky prípady - a nechajte masku pôsobiť na vzduchu po dobu 30 minút. A vlasové kúzlenie začína!
  • Dôkladne opláchnite vlasovú masku vlažnou vodou. Hotovo.
  • A priamo teraz ste pripravení na nanesenie rastlinnej farby na vlasy Khadi.

Mimochodom: možno sa pozastavíte, že maska získa po jej namiešaní hlboko tmavú farbuNemajte z nej obavy - maska v žiadnom prípade nefarbí! Úplne naopak: tmavá farba sa spojuje s obsiahnutým aktívnym uhlím z amly. To zaisťuje silné a zároveň citlivé čistenie - avšak nefarbí.

Bezpečnostné pokyny: prosím, aplikujte iba na neporušenú pokožku. Vyhnite sa priamemu kontaktu s očami. Khadi prášok je mimoriadne jemný – prosím nevdýchnite.

Starostlivosť o vlasy v ajurvéde: to, čo je v našej západnej kultúre považované za každodennú rutinu, má v ajurvédskej filozofii vyšší zmysel. Umývanie a ošetrenie vlasov je považované za komplexnú ceremóniu, ktorá očisťuje telo, emócie i myseľ, a ktorá uľavuje od vonkajších záťaží. Práve prášková forma je považovaná za najpôvodnejšiu a najprírodnejšiu formu starostlivosti.

Zloženie (INCI): Sapindus Mukurossi (reetha) Fruit Powder*, Emblica Officinalis (amla) Fruit Charcoal Powder*

Obsah: 50g

Krajina pôvodu: India

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: