IMUNKO jablko 115g

Neohodnotené

Imunko sa užíva pri zníženej obranyschopnosti organizmu na podporu imunity v boji s patogénmi. 

€20
Dostupnosť: Skladom (5 ks)
Kód: 11286
IMUNKO jablko 115g
Neohodnotené
Darček nad 49 €
Darček zdarma nad 49 €
Liečivá sila prírody
Liečivá sila prírody
Bio prírodná kozmetika
Bio prírodná kozmetika

Podrobný popis

Imunko podporuje zdravú črevnú mikroflóru. Imunko je vhodný pri črevných infekciách ako napr. E coli, salmonely, pri a po antibiotickej liečbe na nápravu antibiotikami poškodenej črevnej mikroflóry. Odstup od užívania antibiotík nemusí byť a pri užívaní antibiotík je ho dobré užívať hneď po nasadení antibiotickej liečby.

Imunko nevyvoláva nadmerné reakcie imunity, ktoré by viedli k autoimunitným ochoreniam a pokiaľ už existujú nepodporuje ich. 

Imunko je tiež vhodný pri astme, atopickom ekzéme, respiračných ochoreniach, alergii. Môže sa užívať preventívne celoročne bez prestávky.

Imunko sa môže kombinovať s akýmkoľvek doplnkom výživy vrátane probiotík, vtedy ho treba užiť na lačno cca 15-30min pred jedlom alebo medzi jedlami. Ak sa neužíva Imunko s probiotikami, môže sa užívať kedykoľvek počas dňa.

Užívanie:

Užite kedykoľvek počas dňa. Odporučené množstvo Imunka nasypte do vody alebo iného nápoja, rozmiešajte a vypite. Rovnako tak môžete Imunko primiešať do akéhokoľvek jedla.

Dávkovanie:

Deti od 2 rokov: 1/2 odmerky denne

Deti od 3 rokov a dospelí: 1 vrchovatá odmerka denne

Príchuť jablko:

Akáciová vláknina, výťažok zo živice zo Smrekovca západného s arabinogalaktanmi, 2'-fukozyllaktóza (HMOs), horčík (horečnatá soľ kyseliny citrónovej), výťažok z plodov malpígie holej (Acerola), výťažok z plodov rakytníka rešetliakového, aróma: jablko, sladidlo: glykozidy steviolu, farbivo: betakarotén.

Upozornenie:
Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok neslúži ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Uskladňujte mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Neužívajte, ak máte intoleranciu na akúkoľvek zložku výživového doplnku. Skladujte v suchu pri teplote max. 25°C, chráňte pred teplom a priamym slnečným žiarením.

2'-fukozyllaktóza

nazývané aj HMO látky materského mlieka sú významnou zložkou v IMUNKOVI. Výsledky klinickej štúdie hovoria, že HMO látky podporujú imunitné funkcie, pomáhajú pri rozvoji mozgu kognitívnych funkcií, posilňujú črevnú bariéru, vyživujú prospešnú črevnú mikroflóru Vášho dieťaťa.

Akáciová vláknina

ide o vlákninu, ktorá dokáže vyživovať baktérie v celej dĺžke čreva. Mnohé iné vlákniny rozložia baktérie už v prvej tretine čreva, čím baktérie vo zvyšku čreva nemusia byť dostatočne vyživované. Akáciová vláknina pozitívne ovplyvňuje zdraviu prospešné baktérie v detských črevách. 

Výťažok zo smrekovca opadavého

inak nazývaný aj arabinogalaktan. Štúdia, ktorá bola na arabinogalaktan vykonaná, preukázala, že dokáže zvýšiť schopnosť tela brániť sa proti infekciám a bežným nachladnutiam.

Výťažok z rakytníka rešetliakového

obsahuje vysoký podiel vitamínu C.

Horčík

prispieva k udržaniu zdravých kostí, k udržaniu zdravých zubov a tiež prispieva k správnemu fungovaniu svalov.

Vitamín C

prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému, k zníženiu vyčerpania a únavy, k správnemu fungovaniu nervového systému a k správnej funkcii ďasien.

Výživové hodnoty:


Množstvo účinných látok
1 vrchovatá odmerka 3,84 g *NRV%
Akáciová vláknina 1500 mg -
Výťažok zo smrekovca opadavého 1000 mg -
2'-fukozyllaktóza 400 mg -
Výťažok z rakytníka rešetliakového 200 mg -
Horčík 40 mg

11 %

Vitamín C 34 mg

42,5 %

*NRV% – Denná referenčná hodnota príjmu dospelého.

Obsah balenia príchuť jablko 115 g

 Krajina pôvodu: SK

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: