L-karnitín

Neohodnotené

L-karnitín je vysoko využiteľná forma karnitínu, ktorý perfektne pomáha zbaviť sa nadbytočných kilogramov. Okrem toho dodáva energiu a podporuje fyzický výkon. L-karnitín nabudí ľudí, ktorí sa cítia unavení a vyčerpaní.

Položka bola vypredaná…
€18,80
Dostupnosť: Momentálne nedostupné
Kód: 11163
L-karnitín
Neohodnotené
c9c3b78d945cde9585ad3ff21f78bf6d mm1600x1600
Novinka
Darček nad 49 €
Darček zdarma nad 49 €
Liečivá sila prírody
Liečivá sila prírody
Bio prírodná kozmetika
Bio prírodná kozmetika

Podrobný popis

Zbaviť sa nadbytočných kilogramov môže byť niekedy veľký problém. Predovšetkým pre ľudí, ktorí sa cítia po práci unavení a bez energie. L-karnitín funguje ako pomyselný prepravca mastných kyselín do svalstva, kde sa tieto kyseliny spaľujú a vytvára sa z nich energia. L-karnitín je obľúbeným pomocníkom pri chudnutí najmä pre ženy, no pokojne ho môžu užívať i športovci.

Karnitín je látka, ktorú si organizmus dokáže z časti vyrobiť sám a z časti ju musíme prijímať potravou. Hlavný význam karnitínu spočíva v sprostredkovaní dodávky energie kostrovým svalom. Jedna kapsula obsahuje 500 mg L-karnitín tartarátu, ktorý je lepšie využiteľný ako iné formy L-karnitínu. 

L-KARNITÍN obsahuje: 

  • L-karnitín tartrát - L-karnitín je životne dôležitá prirodzená živina, ktorá hrá zásadnú úlohu v energetickom metabolizme v tele, a teda aj na metabolizme tukov. Prenáša mastné kyseliny do mitochondrií, energetických zdrojov v bunkách, ktoré mastné kyseliny premieňajú na energiu. Bez L-karnitínu sa mastné kyseliny do mitochondrií nedostanú a telo nemôže spaľovať tuky.

Je vhodný najmä 

  • pre ľudí, ktorí pociťujú únavu a vyčerpanosť
  • pre ľudí, ktorí sa potrebujú zbaviť nadbytočných kilogramov
  • pre športovcov na podporu fyzickej kondície
  • pre starších ľudí

Dávkovanie

  • Užívajte 1-3 kapsuly denne. Najvyššia účinnosť je 2 až 6 hodín po požití, preto sa odporúča užívať najneskôr 2 hodiny pred tréningom.
  • Neodporúča sa užívať pred spaním.
  • Kapsule je potrebné zapiť dostatočným množstvom vody.

Výživové údaje

100 g 1 kps 
L-karnitín tartrát 83,330 g 500 mg

Zloženie

L-karnitín tartrát, rastlinná kapsula (hypromelóza, uhličitan vápenatý)

UPOZORNENIE

Nevhodné pre deti do 8 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote do 25˚C, mimo dosahu malých detí. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. Neobsahuje konzervačné látky ani syntetické farbivá. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nepoužívajte ako náhradu pestrej a vyváženej stravy.

Rozhodnutie ÚVZSR BPOVO/1649/2005/Kr

Výrobok neobsahuje konzervačné látky, ani geneticky modifikované suroviny.

Obsah balenia: 90ks

Vyrobené na Slovensku

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: