Prázdne črievko 50g

Neohodnotené

Prázdne črievko pre ľahké vyprázdňovanie. Výživový doplnok vhodný pre deti od 3 rokov.

€22
Dostupnosť: Skladom (5 ks)
Kód: 11050
Prázdne črievko 50g
Neohodnotené
Darček nad 49 €
Darček zdarma nad 49 €
Liečivá sila prírody
Liečivá sila prírody
Bio prírodná kozmetika
Bio prírodná kozmetika

Podrobný popis

Prázdne črievko je určené na podporu zdravého pravidelného vyprázdňovania, účinne pôsobí i proti  hnačkám a na zníženie výskytu respiračných ochorení. Podporuje imunitu, u dojčiacej matky významne ovplyvňuje kvalitu laktácie. Na črevo má protizápalový účinok, pozitívne pôsobí proti baktériám E. coli, Salmonella, Staphylococcus aureus, Listeria a ďalším. Ak súčasne užívate antibiotiká, užite doplnok až po 2 hodinách od užitia antibiotík. Probiotiká Prázdne črievko je možné kombinovať aj s inými probiotikami, napr. s Čistým noštekom alebo Šťastným bruškom súčasne. Príklad: 1 odmerka Prázdneho črievka + 1 odmerka Čistého nošteka zamiešať spolu do jedného pohára vody a vypiť na lačno.

 

Prázdne črievko je vhodnľé užívať: pri zápche, pri oslabenej imunite, hlavne častý výskyt infekcií horných dýchacích ciest, pri zápaloch čreva, pri poruchách trávenia, pri divertikulitíde, pri alergiách, pri nadmernej plynatosti, pri žalúdočných vredoch, pri tvrdej stolici.

Bez lepku, mlieka, laktózy. Je tiež vhodný pre alergikov, osoby s autoimunitnými ochoreniami a ľudí s poruchami imunity. Prázdne črievko obsahuje aj kmene tvoriace histamín. Prázdne črievko je vhodné užívať dlhodobo, užívanie neprerušujte ani počas akútnych a chronických. ochorení

Dávkovanie:

Deti 1-2 rokov: 1/2 odmerky denne

Deti 2-6 rokov: 1 odmerku denne

Deti 6-12 rokov: 2 odmerky denne

Deti nad 12 rokov a dospelí: 3 odmerky denne​

 

Užívanie:

Odporučenú dennú dávku rozmiešajte v malom množstve studenej alebo vlažnej vody a užite nalačno hneď ráno po zobudení, 20-30 minút pred jedlom. Ak nemôžete užiť ráno, užite vždy nalačno (minimálne 1,5 hodiny po jedle) a súčasne aspoň 20-30 minút pred jedlom. Začnite na tretine odporučenej dávky a postupne navyšujte, až sa približne za mesiac dostanete na odporučenú dennú dávku. Pri citlivom trávení a chronických ochoreniach zvoľte ešte pomalšie navyšovanie. Začnite na pár zrniečkach a veľmi opatrne dávku zvyšujte, sledujte pritom reakcie.

 

Tento produkt je vhodný pre deti ale aj pre dospelých.

Počet kultúr:

1 dávka: 4 x 109 CFU/g

Odmerka je priložená v balení.

Ak užívate súčasne antibiotiká, užite odporúčanú dávku až po 2 hodinách od užitia antibiotik. Neprekračujte denné odporúčané množstvo. Doplnok výživy neslúži ako náhrada vyváženej a pestrej stravy.

Skladovanie:

v suchu pri teplote 8 až 23 °C. Chráňte pred priamym slnkom. Udržujte mimo dosahu malých detí.

Zloženie:

Akáciová vláknina, obsiahnuté kultúry:

Bifidobacterium infantis, Lactobacillus acidophilus,

L. casei, L. fermentum HEREDITUM LC 40.

Obsah: 50g

Pôvod základnej zložky: EU

Vyrobené pre:

Weltfit s.r.o.,

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: