Willow

Neohodnotené

Bachova kvetová esencia Willow – Vŕba biela

€8,90
Dostupnosť: Skladom (2 ks)
Kód: 3560
Willow
Neohodnotené
Darček nad 49 €
Darček zdarma nad 49 €
Liečivá sila prírody
Liečivá sila prírody
Bio prírodná kozmetika
Bio prírodná kozmetika

Podrobný popis

Pre tých, ktorých postihlo nešťastie alebo smola a ťažko ich prijímajú, sťažujú sa alebo sú zatrpknutí, pretože život hodnotia veľa podľa úspechu, ktorý im prináša. Majú pocit, že si takú veľkú skúšku nezaslúžili, že bola nespravodlivá, a rozhorčujú sa. Často sa menej zaujímajú a sú menej aktívni v tých veciach života, ktoré ich predtým tešili.

  • Balenie: 10 ml, hnedá sklenené fľaštička s kvapkadlom

Afirmácia

Život po nás všetkých nechce, aby sme boli svätcami, mučeníkmi alebo slávnymi ľuďmi; väčšine z nás sú pridelené menej nápadné funkcie. Od nás všetkých sa však očakáva, že pochopíme radosť a dobrodružstvo života a s radosťou splníme konkrétny diel práce, ktorý nám určilo naše Božstvo.

Emočný stav

Títo ľudia trpia pre akúkoľvek malú ťažkosť, sú zatrpknutí, obviňujú druhých a cítia sa ukrivdení, sú egocentrickí, sebaľútostní, vyhovárajú sa, cítia sa ukrivdení, sú mrzutí a nespokojní, cítia sa urazení a neustále nespokojní, chýba im humor. Medzi príznaky môže patriť neustále mračenie sa, mrzutosť, šírenie skľúčenosti a negativity – náročný pacient, pretože ho nič neteší, nie je ochotný pripustiť, že sa zlepšuje.

Výskyt

Vŕby (Willow) obľubujú vlhké, nízko položené pôdy, často lemujúce brehy riek a potokov. Je to bežný strom, ktorý sa často opeľuje.

Použitie

Dajte 2 kvapky esencie do pohára s vodou a vypite ho v niekoľkých intervaloch alebo dajte 2 kvapky esencie do 30 ml kvapkacej fľaštičky s vodou a kvapnite si 4 kvapky 4 krát denne priamo do úst.

 

Vyrobené v Anglicku
Chránime prírodu, obal je recyklovateľný

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: