"Zlaté mumio" – mumio altajské očistené – potravinový doplnok stravy

6 hodnotení

Mumio je prírodná zmes organických aj anorganických látok, je to prírodný minerál

€12,90
Dostupnosť: Skladom (>5 ks)
Kód: 3602
"Zlaté mumio" – mumio altajské očistené – potravinový doplnok stravy
6 hodnotení
Darček nad 49 €
Darček zdarma nad 49 €
Liečivá sila prírody
Liečivá sila prírody
Bio prírodná kozmetika
Bio prírodná kozmetika

Podrobný popis

Mumio je prírodná zmes organických aj anorganických látok, je to prírodný minerál, ktorý vzniká zložitým geologickým procesom. Je to prírodný komplex, obsahujúci viac ako 50 životne dôležitých prvkov, medzi nimi je 26 minerálov, 6 aminokyselín, 10 rôznych oxidov kovov, steroidy, fosfolipidy, vitamíny, včelí vosk, éterické oleje a ďalšie biologicky aktívne látky. 

MUMIO je prírodným biostimulátorom, ktorý urýchľuje regeneráciu poškodených tkanív a kostí. Má protizápalové, baktericídne a analgetické účinky. Dopĺňa nedostatok vitamínov a minerálov v organizme.

Spôsob použitia: dospelí a deti staršie 14 rokov 1 tabletka 2 krát denne v priebehu jedla, doba príjmu 1 mesiac, pri zlomeninách až do dvoch mesiacov. Farba tabletiek od čiernej po hnedú, záleží od % vlhkosti okolia.

Zloženie: 100% čisté mumio očistené vodou od prímesí, 200mg v 1 tablete

Obsah:  60 tabliet 

Upozornenie: Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Krajina pôvodu: Rusko

 

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: