ACEROLA -100% pyre z plodov Aceroly 500ml

Neohodnotené

100 % pasterizované pyré vyrobené zo starostlivo vybraných plodov Aceroly

Položka bola vypredaná…
€10
Dostupnosť: Momentálne nedostupné
Kód: 5033
ACEROLA -100% pyre z plodov Aceroly 500ml
Neohodnotené
Darček nad 49 €
Darček zdarma nad 49 €
Liečivá sila prírody
Liečivá sila prírody
Bio prírodná kozmetika
Bio prírodná kozmetika

Podrobný popis

100 % pasterizované pyré vyrobené zo starostlivo vybraných plodov Aceroly (Malpighia glabra L.) s prírodným vitamínom C. 

Zloženie: Zloženie a charakteristické látky s výživovým a/alebo fyziologickým účinkom na odporúčanú dennú dávku 50 ml: pyré z plodov aceroly (Malpighia glabra L.), s prírodným vitamínom C 530 mg, t.j. 662,5% NRV*. (*NRV = referenčná výživová hodnota).

Acerola je jedným z najbohatších zdrojov vitamínu C, má ho až 30krát viac ako pomaranč. Ďalej obsahuje vitamíny skupiny B, betakarotén, vitamíny A, B1, B2, B3, B5, B6, B7, B9, E, minerály ako napr. draslík, horčík, zinok, vápnik, železo, meď, fosfor, ďalej potom glukózu, fruktózu, sacharózu a ďalšie nenahraditeľné bioflavonoidy, antioxidačné látky ako fenoly, fenolické pigmenty (pelargonín, malvidín), querciny, kaempferol, fenolické kyseliny ‒ p kumarická, ferulická, kávová… antokyaníny a iné.

Použitie

Pred použitím pretrepať. Odporúča sa 2 x denne 25 ml (cca 5 čajových lyžíc), pol hodiny pred jedlom.

Výživový doplnok

Objem: 500ml

Upozornenie: Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy. Výživové doplnky sa musia uskladňovať mimo dosahu malých detí.
Skladovať v suchu pri teplote do 25 ˚C a chrániť pred priamym slnečným žiarením a mrazom. Po otvorení uchovávať v chladničke v pôvodnom obale do spotrebovania obsahu, maximálne 21 dní. Pred použitím pretrepať. Vzhľadom na obsah prírodných zložiek – farba, vôňa a chuť jednotlivých šarží sa môžu odlišovať. Môže sa vytvoriť prirodzená usadenina. Nemá to žiadny vplyv na kvalitu a účinok produktu.

Krajina pôvodu: EU

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: