ČISTÉ INDIGO RASTLINNÁ FARBA NA VLASY

Neohodnotené

Hlboká chladná čierna s modrým leskom. Dlhotrvajúca, sýta, prirodzená farba. Vynikajúce krytie vrátane šedivých vlasov

štandardná cena: €10,90 –50 % €5,45
Dostupnosť: Skladom (1 ks)
Kód: 3683
ČISTÉ INDIGO RASTLINNÁ FARBA NA VLASY
Neohodnotené
khadi rostlinna barva na vlasy ciste indigo 302 l
€10,90 –50 %
Darček nad 49 €
Darček zdarma nad 49 €
Liečivá sila prírody
Liečivá sila prírody
Bio prírodná kozmetika
Bio prírodná kozmetika

Podrobný popis

 

Sila čistého indiga - nechajte sa fascinovať modravou hrou svetla vo svojich vlasoch. Khadi rastlinná farba na vlasy Čisté indigo farbí vlasy hlbokým chladným čiernym odtieňom, s indigovo modrými odleskami. Výsledný tón závisí od východiskovej farby Vašich vlasov, ako aj od zvolenej doby pôsobenia. Spolu s farbou dáva zároveň výrazný lesk, bohatý objem a intenzívnu starostlivosť v jednom kroku! Tento veľmi tmavý odtieň odporúčame aplikovať na priamo iba ak sú Vaše vlasy tmavé.

Máte šedivé alebo svetlé vlasy? V tom prípade zvoľte dvojkrokovú metódu farbenia a pred aplikáciou tohto tmavého odtieňa predfarbite svoje vlasy odtieňom Khadi Color Prep. Táto predpigmentácia zaistí optimálny tmavý výsledok finálneho odtieňa. 

Tak ako všetky rastlinné farby na vlasy Khadi, je aj tento odtieň 100% prírodný, vegan a je nositeľom certifikácie BDIH - Kontrolovaná prírodná kozmetika. Je teda bez akýchkoľvek syntetických farbiacich zložiek, zvýrazňovačov farieb či kovových solí. A samozrejme bez amoniaku a peroxidov. Má vynikajúcu kryciu schopnosť, vrátane šedivých vlasov. Indigo - rastlina Indigofera tinctoria - jediná ingrediencia tohto odtieňa, zaisťuje sýtu, prirodzene žiarivú farbu a zároveň intenzívnu starostlivosť. 

Farby na vlasy neobsahujú syntetické farbiace, aromatické ani konzervačné látky, zvýrazňovače farieb, peroxidy, amoniak ani iné chemické ingrediencie. Farbia, chránia a posilňujú Vaše vlasy a ošetrujú pokožku hlavy čisto prírodnou cestou.

Zmiešajte farbiaci prášok s vodou s teplotou 50°C. Na odmeranie teploty vody môžete použiť teplomer. Vodu pridávajte postupne, až kým nevznikne krémová pasta konzistencie kyslej smotany. Na vlasy po ramená je potrebných cca 80 - 100 g prášku. Pastu naneste na čerstvo umyté vlasy osušené uterákom, ideálne pomocou štetca. Nanášajte ju čo možno najteplejšiu, avšak nie horúcu. Optimálne je začať na pokožke a následne pokračovať dĺžkami, prameň po prameni. Môžete tiež zvoliť len dofarbenie odrastov. Vlasy zakryte igelitovou čiapkou (je súčasťou balenia, spolu s rukavicami) a uterákom či teplou čiapkou.

Farbu nechajte pôsobiť 30 - 120 minút. Čím dlhšie necháte farbu pôsobiť, tým intenzívnejšia a tmavšia bude výsledná farba. Ak chcete iba osvieženie farby, zvoľte 15 - 30 minút. Potom pastu vypláchnite iba vodou. A hotovo.

Vyhnite sa umývaniu vlasov šampónom po dobu 24 - 48 hodín po farbení, pretože zafarbenie sa vplyvom oxidácie na vzduchu ešte vyvíja. Pred prvým umývaním šampónom odporúčame použiť Khadi vlasový olej, ktorý podporí fixáciu pigmentov. Stačí ho nechať pôsobiť 30 minút. Vlasy umyte prírodným šampónom.

Odporučenie: každý vlas je iný. Tak ako všetci sme iní, tak aj štruktúra a pigmentácia vlasu je individuálna. Individuálne výsledky sa teda môžu v prípade prírodných farieb líšiť. Najlepšie je preto otestovať si farbu najskôr na nenápadnom prameni vlasov.

Dvojkroková metóda farbenia:

Odtieň Čisté indigo odporúčame aplikovať napriamo iba ak sú Vaše vlasy tmavé. Máte šedivé alebo svetlé vlasy? V tom prípade zvoľte dvojkrokovú metódu farbenia a pred aplikáciou tohto tmavého odtieňa predfarbite vlasy odtieňom Khadi Color Prep. Táto predpigmentácia zaistí optimálny tmavý výsledok finálneho odtieňa. Rovnaký postup odporúčame tiež v prípade silno poškodených vlasov či takých, ktoré prešli chemickým zosvetľovaním.

Zloženie (INCI): Indigofera Tinctoria (indigo) Leaf Powder

Obsah: 100g

Krajina pôvodu: India

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: