Neem 60ks

Neohodnotené

Neem (Azadirachta Indica) je vynikajúca bylina, ktorá sa po stáročia používa v ajurvéde na ochorenia spôsobené nerovnováhou energií Pitta a Kapha. Sú to predovšetkým rôzne kožné, tráviace a zápalové ochorenia.

€18,90
Dostupnosť: Skladom (4 ks)
Kód: 10978
Neem 60ks
Neohodnotené
Darček nad 49 €
Darček zdarma nad 49 €
Liečivá sila prírody
Liečivá sila prírody
Bio prírodná kozmetika
Bio prírodná kozmetika

Podrobný popis

Účinky rastliny Neem (Azadirachta Indica, Zederach indický):

Neem je významná rastlina s fungicídnymi, antibakteriálnymi, antidiabetickými, sedatívnymi a antihelmintickými účinkami (pôsobí proti črevným parazitom).

Vďaka svojim účinkom sa Neem používa v ajurvédskej medicíne pri liečbe rôznorodých ochorení. Z hľadiska ajurvédy znižuje dóše Pitta a Kapha, čo sa používa predovšetkýmu ochorení spôsobených zvýšením týchto energií, ako sú rôzne kožné ochorenia (psoriáza, ekzémy, svrbenie pokožky), lepratráviace ťažkosti (vredy, zvracanie), leukoderma (poruchy pigmentácie), bolesť a zápal kĺbov. Neem sa taktiež používa na urýchlenie hojenia rán a vredov.  

Neem priaznivo ovplyvňuje obranyschopnosť organizmu pred vírusmi, baktériami a plesňami. V Indii sa používa ako prírodné antibiotikum.

Odporúčané kombinácie s Neemom:

Pre lepší efekt proti vírusom, baktériám a plesniam odporúčame kombinovať s kapsulami Kurkumín.

Pri ureaplasme a mykózach kombinujte s Female Health Support.

V prípade kožných ochorení ako je psoriáza, ekzém, alergia na slnko, žihľavka kombinujte zvnútra s Manjisthou a zvonku s Neemom.

Popis balenia Neem Kapsule Planet Ayurveda:

    • Balenie: 60 ks kapsulí, až 500 mg štandardizovaného extraktu v pomere 10:1 z listov rastliny Azadirachta Indica (Neem).  Obsah 1 kapsuly: 500 mg štandardizovaného extraktu. Poťah kapsuly z celulózy rastlinného pôvodu. 
    • Naše kapsuly sú 100% vegetariánske.
    • Odporúčané dávkovanie: 1 kapsula 1x denne.
    • Jedná sa o čisto prírodný produkt bez akýchkoľvek chemikálií, aditív či lacných plnív.
    • V našich kapsuliach používame vysoko účinný štandarizovaný extrakt z rastliny.

 Upozornenie: Pre lepší účinok odporúčame dodržať medzi jedlom a ajurvédskymi produktami aspoň pol hodinu, ideálne hodinu.

Ajurvédske vlastnosti:

Vata: +     Pitta: -     Kapha: -

Krajina pôvodu- India

Distribútor- Planet Ayurveda

 Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Nepoužívajte ako náhradu rozmanitej stravy. Prípravok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Uchovajte mimo dosahu malých detí. Skladujte na chladnom a suchom mieste. Nevystavujte slnečnému žiareniu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: