SLIVKA - 100 % šťava zo slivky s prídavkom vitamínu C 500 ml

Neohodnotené

100 % pasterizovaná šťava vyrobená zo starostlivo vybraných plodov Slivky domácej 

€9,10
Dostupnosť: Skladom (4 ks)
Kód: 5036
SLIVKA - 100 % šťava zo slivky s prídavkom vitamínu C 500 ml
Neohodnotené
Darček nad 49 €
Darček zdarma nad 49 €
Liečivá sila prírody
Liečivá sila prírody
Bio prírodná kozmetika
Bio prírodná kozmetika

Podrobný popis

100 % pasterizovaná šťava vyrobená zo starostlivo vybraných plodov Slivky domácej (Prunus domestica)s prídavkom vitamínu C.

Zloženie: Zloženie a charakteristické látky s výživovým a/alebo fyziologickým účinkom na odporúčanú dennú dávku 50 ml: šťava z plodov Slivky domácej (Prunus domestica), kyselina L-askorbová (vitamín C) 120 mg, t.j. 150% NRV*. (*NRV = referenčná výživová hodnota) 

Výživový doplnok

Objem: 500ml

Použitie

Pred použitím pretrepať. Odporúča sa 2 x denne 25 ml (cca 5 čajových lyžíc), pol hodiny pred jedlom.

Upozornenie: Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy. Výživové doplnky sa musia uskladňovať mimo dosahu malých detí.
Skladovať v suchu pri teplote do 25 ˚C a chrániť pred priamym slnečným žiarením a mrazom. Po otvorení uchovávať v chladničke v pôvodnom obale do spotrebovania obsahu, maximálne 21 dní. Pred použitím pretrepať. Vzhľadom na obsah prírodných zložiek – farba, vôňa a chuť jednotlivých šarží sa môžu odlišovať. Môže sa vytvoriť prirodzená usadenina. Nemá to žiadny vplyv na kvalitu a účinok produktu.

Krajina pôvodu:EU

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: