Spiron- sprej s harmonickou kombináciou éterických olejov

Neohodnotené
  • PREVENCIA INFEKČNEJ NÁKAZY, REPELENT
  • DEZINFEKCIA RÁN A OVZDUŠIA
  • UPOKOJENIE PSYCHIKY, ZDRAVÝ SPÁNOK
  • ZASTAVENIE KRVÁCANIA, OČISTA RÚK
€15,40
Dostupnosť: Skladom (2 ks)
Kód: S_636
Spiron- sprej s harmonickou kombináciou éterických olejov
Neohodnotené
Darček nad 49 €
Darček zdarma nad 49 €
Liečivá sila prírody
Liečivá sila prírody
Bio prírodná kozmetika
Bio prírodná kozmetika

Podrobný popis

Účinky a použitie Spironu

» Upokojuje činnosť nervovej sústavy, tonizuje organizmus a osvedčuje sa pri psychických problémoch
» Pomáha pri bolestiach hlavy
» Vhodný na navodenie pokojného a priateľského prostredia (rokovania, návštevy)
» Vytvára dobrú atmosféru pred zaspaním, zlepšuje zaspávanie a kvalitu spánku
» Vhodný na akútne použitie v prípadoch žalúdočnej alebo srdcovej neurózy, nervozity, trémy, rozrušenia, vyčerpania a mdlôb
» Dezinfikuje účinne prostredie a bráni rozširovaniu kvapôčkovej infekcie
» Uľahčuje dýchanie a posilňuje imunitu pri infekčných ochoreniach horných dýchacích ciest, zmierňuje kašeľ a prejavy bronchitídy 
» Osviežuje vzduch (vhodný najmä v zafajčených priestoroch)
» Dá sa použiť na dezinfekciu rúk alebo akýchkoľvek predmetov (napr. detské hračky)
» Dezinfikuje drobné povrchové poranenia kože
» Celkovo stimuluje organizmus a posilňuje energetickú ochranu tela
» Odpudzuje hmyz (komáre, vši, pavúky), uľahčuje odstránenie kliešťa


Zloženie Spironu

Myrhový olej: Podporuje hojenie, má antiseptické, antidepresívne a sedatívne účinky, uľahčuje vykašliavanie. Používa sa pri zápale dutín, nádche, bronchitíde, pri krčnej infekcii a pri fajčiarskom kašli.

Santalový olej
Má antidepresívny, sedatívny, analgetický a afrodiziakálny účinok, odstraňuje nervové napätie, potláča kŕče. Používa sa pri nachladnutí, bolestiach v krku, bronchitídě, katare horných dýchacích ciest. Pôsobí proti streptokokom, stafylokokom a na Mycobacterium tuberculosis.

Levanduľový olej:
 Stimuluje srdce, tonizuje, upokojuje, je antiseptický, antitoxický, analgetický a veľmi hojivý. Používa sa pri migrénach, depresii, nespavosti, hystérii, pri nervovom vyčerpaní, chrípke, bronchitíde, laryngitíde a vysokom krvnom tlaku. Okrem toho urýchľuje regeneráciu tkanív.

Mätový olej
Celkovo stimuluje a osviežuje, povzbudzuje mozgovú činnosť, stimuluje srdce, uľahčuje dýchanie a tíši bolesti hlavy. Je antiseptický, antispazmatický, analgetický a protizápalový. Používa sa pri chrípkach, zápaloch dutín, vysokej horúčke, pri astme, tuberkulóze, slabosti a únave.

Eukalyptový olej
Používa sa pri nachladnutí, chrípke, kašli, bronchitíde, horúčke, migréne. Patrí k najlepším antiseptikám. Podporuje koncentráciu a činnosť srdca.

Medovkový olej
Je vhodný pri všetkých nervových poruchách a bolestiach hlavy, uľavuje pri melanchólii a srdcovej neuróze. Znižuje krvný tlak, hojí a pôsobí antispazmaticky na priedušky. Užíva sa na posilnenie nervov, pri vysokej horúčke, nespavosti, pri astme a depresii.

Gáfrový olej: 
Má antispazmatické, analgetické, antidepresívne a sedatívne účinky. Znižuje horúčky, vysoký krvný tlak, hojí, stimuluje činnosť srdca, dýchanie a krvný obeh. Užíva sa pri nachladnutí, zápale pľúc a iných infekčných chorobách. Harmonizuje organizmus.

Kadidlovníkový olej: 
Priaznivo ovplyvňuje hojenie slizníc, pôsobí sedatívne, čistí vzduch. Veľmi dobre účinkuje pri kašli, kataroch, laryngitíde, dýchavičnosti a nachladnutí.

Tujový olej
Pomáha pri astmatických ťažkostiach. Je sedatívny, priaznivo účinkuje na pečeň, tlmí nervové zápaly, má protiplesňový a protivírusový efekt.

Smrekový olej: 
Stimuluje činnosť mozgovej kôry a upokojuje. Používa sa pri ochoreniach dýchacích ciest, napr. pri kašli, zápale pľúc, ďalej pri chrípke a nachladnutí.

Lemongrasový olej:
 Pomáha koncentrácii, povzbudzuje pri vyčerpaní, osviežuje, čistí vzduch. Je ľahko antidepresívny, hojivý, a pomáha proti vírusom spôsobujúcim chrípkové ochorenia.


Spôsob použitia Spironu

Prípravok pred použitím pretrepte a aplikujte krátkym streknutím do ovzdušia, prípadne nastriekajte na čistú vreckovku, šál či posteľnú bielizeň, a inhalujte.

 

Upozornenie: Pred streknutím sa presvedčite, či nemierite tryskou nikomu do očí! Prázdne obaly neprepichujte ani nehádžte do ohňa!

 

Spôsob skladovania: Uschovávajte v suchu pri teplote 10–25°C, chráňte pred mrazom a priamym slnkom. Ukladajte mimo dosahu detí.

OBJEM

50 ml

VÝROBCA:

Energy Group, a. s.
Jeseniova 55, 130 00 Praha 3, Česká republika

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: