STREDNÁ BLOND RASTLINNÁ FARBA NA VLASY

Neohodnotené

Živá, svieža stredná blond. Dlhotrvajúca, sýta, prirodzená farba. Jagavé blond zafarbenie i na bielych vlasoch. Brilantný lesk a výrazný objem

€11,90
Dostupnosť: Skladom (1 ks)
Kód: 3719
STREDNÁ BLOND RASTLINNÁ FARBA NA VLASY
Neohodnotené
Darček nad 49 €
Darček zdarma nad 49 €
Liečivá sila prírody
Liečivá sila prírody
Bio prírodná kozmetika
Bio prírodná kozmetika

Podrobný popis

 

Nechajte svoje vlasy žiariť sviežou strednou blond a vneste do nich delikátne zlaté až karamelové odlesky. Khadi rastlinná farba na vlasy Stredná blond farbí vlasy stredne blond odtieňom s vysokým leskom. Výsledný tón závisí od východiskovej farby Vašich vlasov, ako aj od zvolenej doby pôsobenia. Svetlým vlasom tak dáva chladnú strednú blond až teplú, zlato až jahodovo blond v strednej hĺbke farby. Rastlinné blond farby nenarušujú vlasovú štruktúru a preto nemajú zosvetľujúci účinok. Pri tmavých vlasoch tak nedochádza k ich zosvetleniu, získavajú zlaté až jahodovo zlaté odlesky a celkovo krásny lesk. Spolu s farbou získavajú vlasy zároveň výrazný lesk, bohatý objem a intenzívnu starostlivosť v jednom kroku!                 

Tak ako všetky rastlinné farby na vlasy Khadi, je aj tento odtieň 100% prírodný, vegan a je nositeľom certifikácie BDIH - Kontrolovaná prírodná kozmetika. Je teda bez akýchkoľvek syntetických farbiacich zložiek, zvýrazňovačov farieb či kovových solí. A samozrejme bez amoniaku a peroxidov. Má vynikajúcu kryciu schopnosť, vrátane šedivých vlasov. Cenné, čisto rastlinné ingrediencie ako senna čiže cassia, indigo, henna, orech, granátové jablko, himalajská rebarbora či aloe vera zaisťujú sýtu, prirodzene žiarivú farbu a zároveň intenzívnu starostlivosť.

Farby na vlasy neobsahujú syntetické farbiace, aromatické ani konzervačné látky, zvýrazňovače farieb, peroxidy, amoniak ani iné chemické ingrediencie. Farbia, chránia a posilňujú Vaše vlasy a ošetrujú pokožku hlavy čisto prírodnou cestou

Zmiešajte farbiaci prášok s vodou s teplotou 50°C. Na odmeranie teploty vody môžete použiť teplomer. Vodu pridávajte postupne, až kým nevznikne krémová pasta konzistencie kyslej smotany. Na vlasy po ramená je potrebných cca 80 - 100 g prášku. Pastu naneste na čerstvo umyté vlasy osušené uterákom, ideálne pomocou štetca. Nanášajte ju čo možno najteplejšiu, avšak nie horúcu. Optimálne je začať na pokožke a následne pokračovať dĺžkami, prameň po prameni. Môžete tiež zvoliť len dofarbenie odrastov. Vlasy zakryte igelitovou čiapkou (je súčasťou balenia, spolu s rukavicami) a uterákom či teplou čiapkou.

Farbu nechajte pôsobiť 30 - 60 minút. Čím dlhšie necháte farbu pôsobiť, tým intenzívnejšia bude výsledná farba. Doba pôsobenia 30 minút dáva chladnú strednú blond, doba pôsobenia 60 minút a dlhšia dáva teplú, zlato až jahodovo blond v strednej hĺbke farby. Potom pastu vypláchnite iba vodou. A hotovo.

Vyhnite sa umývaniu vlasov šampónom po dobu 24 - 48 hodín po farbení, pretože zafarbenie sa vplyvom oxidácie na vzduchu ešte vyvíja. Pred prvým umývaním šampónom odporúčame použiť Khadi vlasový olej, ktorý podporí fixáciu pigmentov. Stačí ho nechať pôsobiť 30 minút. Vlasy umyte prírodným šampónom.

Odporučenie: každý vlas je iný. Tak ako všetci sme iní, tak aj štruktúra a pigmentácia vlasu je individuálna. Individuálne výsledky sa teda môžu v prípade prírodných farieb líšiť. Najlepšie je preto otestovať si farbu najskôr na nenápadnom prameni vlasov.

Preferujete intenzívnejšie zafarbenie, avšak vyhnúť sa jahodovo blond tónu? V tom prípade preveďte dve krátke zafarbenia týmto odtieňom ihneď po sebe namiesto voľby dlhšej doby pôsobenia, teda preveďte dvojkrokovú metódu farbenia, v oboch farbiacich krokoch rovnakým odtieňom.

Zloženie (INCI): Cassia Auriculata (senna / cassia) Leaf Powder*, Indigofera Tinctoria (indigo) Leaf Powder*, Lawsonia Inermis (henna) Leaf Powder*, Juglans Nigra (orech čierny) Husk Powder, Punica Granatum (granátové jablko) Rind Powder, Uncaria Gambir (gabmir) Extract, Terminalia Chebula (harad) Fruit powder*, Jatropha Curcas (jatropha) Leaf Powder, Quercus Infectoria (dub Aleppo) Gall Extract, Aegle Marmelos (zlaté jablko) Rind Powder, Rheum Emodi (himalajská rebarbora) Root Powder, Adhatoda Vasica (malabarský orech) Leaf Powder, Aloe Barbadensis (aloe vera) Leaf Powder*, Caesalpinia Sappan (sapanové drevo) Wood Powder, Cordia Dichotoma (indická čerešňa) Leaf Powder*

Obsah: 100g

Krajina pôvodu: India

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: