STREDNÁ HNEDÁ RASTLINNÁ FARBA NA VLASY

Neohodnotené

Žiarivá škoricovo stredne hnedá. Dlhotrvajúca, sýta, prirodzená farba. Vynikajúce krytie vrátane šedivých vlasov

€11,90
Dostupnosť: Skladom (>5 ks)
Kód: 3698
STREDNÁ HNEDÁ RASTLINNÁ FARBA NA VLASY
Neohodnotené
Darček nad 49 €
Darček zdarma nad 49 €
Liečivá sila prírody
Liečivá sila prírody
Bio prírodná kozmetika
Bio prírodná kozmetika

Podrobný popis

 

Predchnite svoje vlasy žiarivou hnedou so škoricovým dotykom. Khadi rastlinná farba na vlasy Stredná hnedá farbí vlasy hrejivým, škoricovo stredne hnedým odtieňom. Výsledný tón závisí od východiskovej farby Vašich vlasov, ako aj od zvolenej doby pôsobenia. Svetlým a šedivým vlasom dáva živú, hrejivú škoricovo hnedú, tmavším vlasom hlbokú stredne hnedú so škoricovými odleskami. A spolu s farbou zároveň výrazný lesk, bohatý objem a intenzívnu starostlivosť v jednom kroku!    

Tak ako všetky rastlinné farby na vlasy Khadi, je aj tento odtieň 100% prírodný, vegan a je nositeľom certifikácie BDIH - Kontrolovaná prírodná kozmetika. Je teda bez akýchkoľvek syntetických farbiacich zložiek, zvýrazňovačov farieb či kovových solí. A samozrejme bez amoniaku a peroxidov. Má vynikajúcu kryciu schopnosť, vrátane šedivých vlasov. Cenné, čisto rastlinné ingrediencie ako indigo, henna, amla, bhringaraj či jujuba zaisťujú sýtu, prirodzene žiarivú farbu a zároveň intenzívnu starostlivosť.

Farby na vlasy neobsahujú syntetické farbiace, aromatické ani konzervačné látky, zvýrazňovače farieb, peroxidy, amoniak ani iné chemické ingrediencie. Farbia, chránia a posilňujú Vaše vlasy a ošetrujú pokožku hlavy čisto prírodnou cestou

Zmiešajte farbiaci prášok s vodou s teplotou 50°C. Na odmeranie teploty vody môžete použiť teplomer. Vodu pridávajte postupne, až kým nevznikne krémová pasta konzistencie kyslej smotany. Na vlasy po ramená je potrebných cca 80 - 100 g prášku. Pastu naneste na čerstvo umyté vlasy osušené uterákom, ideálne pomocou štetca. Nanášajte ju čo možno najteplejšiu, avšak nie horúcu. Optimálne je začať na pokožke a následne pokračovať dĺžkami, prameň po prameni. Môžete tiež zvoliť len dofarbenie odrastov. Vlasy zakryte igelitovou čiapkou (je súčasťou balenia, spolu s rukavicami) a uterákom či teplou čiapkou.

Farbu nechajte pôsobiť 30 - 120 minút. Čím dlhšie necháte farbu pôsobiť, tým intenzívnejšia a tmavšia bude výsledná farba. Ak chcete iba osvieženie farby, zvoľte 15 - 30 minút. Potom pastu vypláchnite iba vodou. A hotovo.

Vyhnite sa umývaniu vlasov šampónom po dobu 24 - 48 hodín po farbení, pretože zafarbenie sa vplyvom oxidácie na vzduchu ešte vyvíja. Pred prvým umývaním šampónom odporúčame použiť Khadi vlasový olej, ktorý podporí fixáciu pigmentov. Stačí ho nechať pôsobiť 30 minút. Vlasy umyte prírodným šampónom.

Odporučenie: každý vlas je iný. Tak ako všetci sme iní, tak aj štruktúra a pigmentácia vlasu je individuálna. Individuálne výsledky sa teda môžu v prípade prírodných farieb líšiť. Najlepšie je preto otestovať si farbu najskôr na nenápadnom prameni vlasov.

Zloženie (INCI): Indigofera Tinctoria (indigo) Leaf Powder*, Lawsonia Inermis (henna) Leaf Powder*, Emblica Officinalis (amla) Fruit Powder*, Eclipta Alba (bhringaraj) Whole Plant Powder*, Rheum Emodi (himalajská rebarbora) Root Powder, Ziziphus Jujuba (jujuba) Leaf Powder*, Ziziphus Spina-Christi (Kristovo tŕnie) Leaf Powder*, Azadirachta Indica (neem) Leaf Powder*, Eucalyptus Globulus (eukalyptus) Leaf Powder*, Aloe Barbadensis (aloe vera) Leaf Powder*, Matricaria Chamomilla (harmanček) Flower Powder*

Obsah: 100

Krajina pôvodu: India

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: