Droserin - terapeutický regeneračný krém

Neohodnotené
  • OCHORENIE HORNÝCH A DOLNÝCH DÝCHACÍCH CIEST
  • CHRÍPKY, ANGÍNY, DUTINY, BLOKÁDY KRČNEJ CHRBTICE
  • DETSKÉ, INFEKČNÉ, OCHORENIA
  • EKZÉMY, AKNÉ, SUCHÁ KOŽA
  • PODPORUJE GURÁŽ A VITALITU
€17,10
Dostupnosť: Skladom (1 ks)
Kód: S_619
Droserin - terapeutický regeneračný krém
Neohodnotené
Darček nad 49 €
Darček zdarma nad 49 €
Liečivá sila prírody
Liečivá sila prírody
Bio prírodná kozmetika
Bio prírodná kozmetika

Podrobný popis

Účinky Droserinu

Infekcia
Jednou z hlavných oblastí, kde sa Droserin výborne uplatní, je oblasť hrdla a priedušiek pri kašli, škriabaní v krku, prechladnutí alebo zápale horných dýchacích ciest. Droserin zmierni pálčivý pocit v hrdle a vzhľadom na obsah ďumbiera (zázvoru) a tymiánu prekrví a prehreje postihnuté miesta. Vďaka divozelu, podbeľu a sladovke uľahčí vykašliavanie. Droserin v podstate pôsobí ako „antimikrobiálna masť“, ktorú je vhodné použiť predovšetkým hneď v začiatkoch bakteriálnej alebo vírusovej infekcie. Zároveň je možné používať ho preventívne, najmä pri pohybe v spoločnosti väčšieho počtu ľudí.


Fajčiari by mali Droserin (ideálne v kombinácii s Ruticelitom) používať vždy pri ťažkostiach s dychom. Chemické látky z cigaretového dymu veľmi zaťažujú pľúca, a preto je vhodné sústavne podporovať ich regeneráciu. Pri celoročnej alebo chronickej nádche a pri hroziacom nebezpečenstve, že by sa zápal mohol rozšíriť aj do dutín, treba aplikovať Droserin na líca a okolo nosa (resp. nad všetky tvárové dutiny). Droserin má vďaka yzopu a pľuzgierke (islandský lišajník) protizápalové účinky a obsahuje éterické oleje, ktoré uľahčia dýchanie. Dá sa využiť aj pri horúčke, pretože výťažky z kurkumy a chinínovníka majú vplyv na znižovanie teploty. 


Zima však nemusí obťažovať len prostredníctvom nádchy a nachladnutia. Často nepríjemne dráždi pokožku na lícach, ktorá je neustále vystavená mrazu a zmenám počasia, a väčšinou je bez ochrany. Chladom podráždená pokožka sa prejavuje vysušenými červenými škvrnami, najmä na tvári. Práve na ňu pôsobí Droserin veľmi dobre.


Predovšetkým u malých detí sa Droserin osvedčuje v počiatočných štádiách ochorení horných dýchacích ciest. Aplikuje sa na oblasť priedušiek (rovnako ako kedysi používaná psia masť). Regeneráciu je vhodné doplniť vnútorným používaním Drags Imunu (u detí skôr Vironalu). V počiatočných štádiách všetkých typicky detských vírusových ochorení (kiahne, rubeola, osýpky, mumps) je vhodné aplikovať Droserin opakovane. Zmierni a skráti priebeh ochorenia, predíde vysokým teplotám a následkom na koži, a umožní telu vytvoriť si dostatočné množstvo protilátok, ktoré zabezpečia primeranú obranyschopnosť v dospelosti.

Koža
Droserin je možné zvolit na ošetrenie akéhokoľvek suchého miesta na tele. Mimoriadne dobre pôsobí na suché dlane. Akýkoľvek ekzém alebo šupinatá vyrážka sa po Droserine viditeľne zlepší, a to vďaka protizápalovému a hojivému pôsobeniu skorocelu, prasličky a sofory. Droserin sa dá používať ako denný ochranný krém, zabraňuje negatívnym vplyvom z vonkajšieho prostredia (vietor a chlad, ktoré vysušujú kožu). Droserin je vhodný na rozjasnenie pleti.

Alergia
Droserin je vhodným prostriedkom pri kožných a dýchacích alergických prejavoch. Pri astmatických ťažkostiach je vhodné aplikovať Droserin na prednú a zadnú stranu hrudníka.

Bolesti brucha 
Droserin je vhodný aj pri pocite nafúknutého brucha alebo plynatosti. Je vhodné aplikovať ho krúživými pohybmi na dolnú časť brucha pod pupkom (v smere hodinových ručičiek, pretože to je smer priebehu tračníka). Pri ťažkostiach tohto typu je vhodné kombinovať Droserin spolu s vnútorným užívaním Vironalu.

Psychika 
Pri psychických stavoch sprevádzaných nepokojom, plačom a úzkosťou sa osvedčuje aplikovať Droserin na oblasť hrudnej kosti.

Použitie Droserinu 

» Choroby z nachladnutia, kašeľ, chrapot, škriabanie v krku, nádcha, zápaly horných dýchacích ciest a stredoušia, zlepšenie funkcie hlasiviek, uľahčenie dýchania, vykašliavanie a priechodnosť tvárových dutín; najlepšie pôsobí hneď na začiatku infekcie
» Posilnenie imunity
» Regenerácia pľúc poškodených cigaretovým dymom
» Opary
» Univerzálny podkladový krém a krém na ruky, na suchú pokožku, pri zanášaní kožných pórov
» Zmiernenie a skrátenie priebehu detských vírusových ochorení (kiahne, rubeola, mumps), znižovanie horúčky
» Kožné alergické prejavy a astma
» Plynatosť, črevné problémy
» Suché ekzémy, hydratácia pokožky
» Relaxácia šijového svalstva

Krém Droserin je možné kombinovať s ďalšími prípravkami Energy. 

 

Zloženie Droserinu  

Pľúcnik lekársky, pamajorán obyčajný, skorocel kopijovitý, divozel veľkokvetý, sladovka hladkoplodá, sofora japonská, podbeľ liečivý, kapucínka väčšia, kurkumovník dlhý, yzop lekársky, chinínovník lekársky, pľuzgierka islandská, materina dúška obyčajná (tymian), konopica žltkastobiela, ruža stolistá, arália mandžuská, ďumbier lekársky, praslička roľná, ibiš lekársky.

Droserin ďalej obsahuje rastlinné oleje (sezamový, ricínový, ľanový, konopný, makový) a éterické silice (napr. gáfrová, feniklová, palmoružová, guajaková), minerálnu vodu zo žriedla Podhájska, humát draselný, kombináciu extraktov z myrhy, kadidlovníka a dracény, bioinformácie z rastlín, húb a nerastov (antimonitu, ruženínu, purpuritu, medi a ďalších).

 

 

Regeneračný postup a spôsob aplikovania

Droserin sa ľahko roztiera a zmýva vodou. Natierame ho lokálne na problematické miesta v tenkej vrstve 1–3x denne. Krém môžeme aplikovať nad miesta uloženia jednotlivých orgánov, na reflexné zóny či akupunktúrne body, a to nielen pri akútnych ťažkostiach, ale aj v prípade chronických ochorení či pocitu diskomfortu. Osvedčuje sa buď masáž alebo len nanášanie krému na príslušné body.
V prípade prechodného zhoršenia problémov ide o spätný regeneračný proces – tzv. reverznú reakciu. Tento jav je pozitívny a dá sa ovplyvniť znížením početnosti aplikácií a zvýšením príjmu tekutín. V podobných prípadoch odporúčame konzultáciu s poradcom alebo terapeutom.

SPÔSOB SKLADOVANIA

Spotrebujte najlepšie do dátumu vyznačeného na spodnej strane škatuľky a na viečku tuby. Výrobok je nutné skladovať v suchu, uchovávať mimo dosahu priameho slnečného žiarenia, pri teplote 10-25 ° C a chrániť pred mrazom.

OBJEM

50 ml

VÝROBCA:

Energy Group, a. s., Jeseniova 55, 130 00 Praha 3

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: