IMMUSE 30 kapsúl

Neohodnotené

Lactoccocus lactis kmeň Plasma

€21
Dostupnosť: Skladom (>5 ks)
Kód: 11059
IMMUSE 30 kapsúl
Neohodnotené
Darček nad 49 €
Darček zdarma nad 49 €
Liečivá sila prírody
Liečivá sila prírody
Bio prírodná kozmetika
Bio prírodná kozmetika

Podrobný popis

Immuse sa užíva pri zniženej obranyschonosti organizmu na podporu imunity v boji s patogénmi. Immuse nevyvoláva nadmerné reakcie imunity, ktoré by viedli k autoimunitným ochoreniam a pokiaľ už existujú, nepodporuje ich.

Immuse sa môže kombinovať s akýmkoľvek doplnkom výživy vrátane probiotík, prebiotík. Môže sa užívať súčasne aj pri antibiotickej liečbe a nie je tu nutné dodržiavať 2-hodinový odstup od užitia antibiotík.

Bez lepku, mlieka, laktózy. Je tiež vhodný pre alergikov, osoby s autoimunitnými ochoreniami a ľudí s poruchami imunity. Immuse dobre tolerujú i osoby s histamínovou intoleranciou (ide o teplom usmrtenú baktériu, ktorá nie je schopná tvoriť histamín). Immuse je vhodné užívať dlhodobo, užívanie neprerušujte ani počas akútnych a chronických ochorení.

 

Immuse

  • Bez lepku, mlieka, laktózy

  • Je tiež vhodný pre alergikov, osoby s autoimunitnými ochoreniami a ľudí s poruchami imunity

  • Immuse dobre tolerujú i osoby s histamínovou intoleranciou (ide o teplom usmrtenú baktériu, ktorá nie je schopná tvoriť histamín)

  • Immuse je vhodné užívať dlhodobo, užívanie neprerušujte ani počas akútnycha chronických ochorení

Dávkovanie ako prevencia:

Deti od 2 rokov: 1/2 kapsuly denne

Deti od 3 rokov a dospelí: 1 kapsula denne

 

Dávkovanie v čase infekcie:

Deti od 2 rokov: 1 kapsula denne

Deti od 3 rokov: 2 x denne 1 kapsula

Deti od 7 rokov a dospelí: 2 x denne 2 kapsule

 

Užívanie:

Užívajte nalačno aspoň 15 minút pred jedlom. Ak to nie je možné, užite Immuse spoločne s jedlom. Immuse je tiež možné kombinovať s inými výživovými doplnkami. U detí, ktoré nevedia kapsuly prehĺtať, vysypte odporúčanú dávku z obsahu kapsuly do vody alebo iného nápoja, rozmiešajte a nechajte vypiť.​

Zloženie: Vláknina z Akácie senegalskej (Acacia senegal, 215 mg v 1 kapsule), kapsula: hydroxypropylmetylcelulóza, IMMUSE® - Lactoccocus lactis kmeň Plasma (50 mg v 1 kapsule).

Pôvod základnej zložky: EU/mimo EÚ.


Množstvo účinných látok
1 kapsula *RVH
Akáciová vláknina 215 mg -
Lactoccocus lactis kmeň Plasma - IMMUSE® 50 mg -

 

*RVH – Referenčná výživová hodnota

Obsah: 30ks

Upozornenie: Nádobku uchovávajte uzatvorenú, mimo dosahu malých detí. Prípravok nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Skladujte v uzatvorenej nádobe, v chlade, chráňte pred priamym slnečným žiarením.

Vyrobené pre Weltfit s.r.o.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: