LACTOFERIN pure 60 kapsúl

Neohodnotené

Lactoferin z kvalitnej suroviny s viac ako 95% laktoferínu. 

€35
Dostupnosť: Skladom (>5 ks)
Kód: 11065
LACTOFERIN pure 60 kapsúl
Neohodnotené
lactoferin 1
Tip
Darček nad 49 €
Darček zdarma nad 49 €
Liečivá sila prírody
Liečivá sila prírody
Bio prírodná kozmetika
Bio prírodná kozmetika

Podrobný popis

Laktoferín sa získava z kravského mlieka, ale neobsahuje žiadne alergény ani laktózu. Produkt obsahuje laktoferín najvyššej kvality očistený od lipopolysacharidov (LPS). LPS sú látky resp. častice baktérií, ktoré spúšťajú zápaly. Je veľmi dôležité, aby laktoferínový prípravok neobsahoval žiadnu prímes LPS. LPS má negatívny vplyv na priaznivé vlastnosti laktoferínu a môže nežiaduco aktivovať imunitný systém.
LACTOFERIN pure je kvalitný doplnok stravy pre širokú cieľovú skupinu, je neutrálny a bezpečný aj pre deti.

  • Produkt neobsahuje mliečnu bielkovinu, laktózu ani lepok, nespôsobuje zápchu, je možné ho použiť i pri tráviacich, chronických a autoimunitných ochoreniach, rovnako i pri HIT laktoferín sa prirodzene vyskytuje v materskom mlieku

Dávkovanie:

Lactoferin je určený na krátkodobé užívanie počas akútneho ochorenia. Lactoferin sa užíva v čase choroby až do po zlepšenie stavu respektíve vymiznutia príznakov (ústup sopľov, kašľa, bolesti hrdla, teploty a podobne).

 

Deti 2 roky: 2x denne 2 kapsule

Deti 3 – 12 rokov: 3x denne 2 kapsule

Deti 12 – 16 rokov: 3x denne 3 kapsule

Deti nad 16 rokov a dospelí: 3x denne 4 kapsule

 

Užívanie:

Lactoferin pure sa užíva nalačno alebo medzi jedlami. Osoby, ktoré nevedia kapsuly prehĺtať, vysypte obsah kapsuly do čajovej lyžičky jogurtu, tvarohu, smotany alebo inej potraviny obsahujúcej tuk. (Vo vode Lactoferin pure zhrudkovatie, nestráca však na účinnosti). Ak to nie je možné, môžete užiť Lactoferin pure spoločne s jedlom alebo medzi jedlami. Lactoferin pure nemiešajte s horúcim jedlom, inak sa zničí jeho účinok. Lactoferin pure má zmysel nasadiť i počas prepuknutia choroby, nie je nevyhnutné začať ho užívať výlučne na začiatku ochorenia.

Zloženie: Laktoferín, akáciová vláknina, Kapsula: hydroxypropylmetylcelulóza.

LACTOFERIN pure obsahuje 200 mg prírodného laktoferínu v každej kapsule.

Pôvod základnej zložky: EU

Upozornenie: Doplnky výživy neslúžia ako náhrada pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Neprekračujte denné odporúčané dávkovanie. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Užívanie prípravku počas tehotenstva a dojčenia je nutné vopred konzultovať s lekárom.

Skladujte v uzatvorenej nádobe, v suchu, pri teplote do 25° C, chráňte pred priamym slnečným žiarením.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: