Medveď natural MITO defence 60 kapsúl

Neohodnotené

Vnútrobunková detoxikácia

€20
Dostupnosť: Skladom (1 ks)
Kód: 11651
Medveď natural MITO defence 60 kapsúl
Neohodnotené
Darček nad 49 €
Darček zdarma nad 49 €
Liečivá sila prírody
Liečivá sila prírody
Bio prírodná kozmetika
Bio prírodná kozmetika

Podrobný popis

Nedostatok antioxidantov a živín môže oslabiť bunkovú obranu proti voľným radikálom a zvýšiť riziko vzniku rôznych chorôb. MITOdefence je určený na ochranu proti voľným radikálom a oxidačným stresom buniek. Jeho jedinečné zloženie môže pomôcť pri bunkovej detoxikácii, chráni mitochondrie a vyrovnáva nerovnováhu v imunitnom systéme.

Jednou z hlavných zložiek MITOdefence je extrakt z podhubia Cordycepsu sinensis, ktorý podporuje bunkovú regeneráciu a posilňuje imunitný systém.

Ďalej obsahuje kyselinu R – Alfa lipoovú, ktorá je známa svojimi silnými antioxidačnými účinkami a schopnosťou pomáhať pri obnove glutationu v tele. Glutation je jeden z najdôležitejších antioxidantov v ľudskom tele, ktorý hrá kľúčovú úlohu v ochrane buniek pred oxidačným stresom.

Extrakt z Pestreca mariánskeho (Silybum marianum), ktorý podporuje zdravie pečene a jej detoxikačné schopnosti.

Extrakt z listov a stoniek Pupočníka ázijského (Centella asiatica), ktorý je známy svojimi protizápalovými a regeneračnými vlastnosťami. Táto zložka podporuje bunkovú obnovu a zlepšuje cirkuláciu krvi, čo je kľúčové pre správne dodávanie živín a kyslíka do buniek.

N -Acetyl L – Cysteín, esenciálna aminokyselina, ktorá je kľúčová pre tvorbu glutationu, dôležitého antioxidantu v našom tele. Táto zložka je nevyhnutná pre detoxikáciu a ochranu buniek pred poškodením.

Odporúčaná denná dávka dospelého: 2 kapsuly denne zapiť dostatočným množstvom vody.

Zloženie: Extrakt z podhubia Cordycepsu sinensis (Paecilomyces hepiali), kyselina R – Alfa lipoová, extrakt z Pestreca mariánskeho (Silybum marianum), kapsula: hydroxypropylmetylcelulóza, extrakt z listov a stoniek Pupočníka ázijského (Centella asiatica), N -Acetyl L – Cysteín, objemové činidlo: rezistentný škrob, protihrudkujúca látka: stearan horečnatý

Množstvo účinných látok 2 kapsuly *RVH
Extrakt z Cordycepsu sinensis 300 mg -
Kyselina R – Alfa lipoová 300 mg -
Extrakt z Pestreca mariánskeho 20:1 250 mg -
z toho Silymarín 200 mg -
Extrakt z Pupočníka ázijského 4:1 200 mg -
N – Acetyl L – Cysteín 200 mg -

bez lepku, bez farbív, bez GMO

Obsah: 60ks

Upozornenie: Nádobku uchovávajte uzatvorenú, mimo dosahu malých detí. Prípravok nieje vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Skladujte v uzatvorenej nádobe, v suchu, pri teplote do 25 °C, chráňte pred priamym slnečným žiarením.

Pôvod základnej zložky: mimo EU

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: